Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha valaki összetöri a saját...

Ha valaki összetöri a saját hibájából az autót, azt kár a körülményekre fogni nem?

Figyelt kérdés

Haver összetörte a kocsiját a hóban. Nem most, még 1 hónapja amikor még volt hó 1-2 hétig.

És azt mondja, "jó, de a hó miatt volt ez..."

Lecsúszott az árokba egy kanyarban, ahol nem takarították el a havat, mert folyamatosan szakadt.

Azt hitte ha nyáron, meg hó nélkül ott 100 al is ment már, akkor most is menni fog 80-70nel.

És folyton a hóra fogja.

Én tudom, hogy szar hóban vezetni, de én nem is száguldozom hóban, meg szárazon sem.

Csak folyamatosan kritizál mindenkit hogy vezetnek mások, meg milyen béna mindenki...

De Ő nem az akkor? Mert ha a "hó volt a hibás" akkor mindenkinek az árokban kéne kikötnie aki hóban vezet nem?

A kérdés arról szól, hogy ha elcseszett valamit, mindegy miért, nem más miatt, akkor kár a körülményeket okolni nem?

Elkerülhető lett volna, ha nem 70-80 között akar bevenni egy kanyart, hanem mondjkuk 40-50 el.

De mindenki más egy pancser szerinte az utakon...



2013. márc. 26. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

meg is válaszoltad a kérdésedet,

az a rossz sofőr, aki összetöri az autót,

és ha valaki jó sofőr,akkor egy havas kanyart gond nélkül bevesz,a pancserok mennek az árokba ,

2013. márc. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
ha csak 100-al tudja bevenni a kanyart akkor hóban esélytelen lesz 70-el.milyen autó?
2013. márc. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van Casco-ja akkor talán megcsinálja neki a biztosító. Minden más esetben azt fogják neki mondani, hogy nem az útviszonyoknak és időjárási körülményeknek megfelelő sebességgel haladt. Ergo, ő volt a béna, ő b*szta el! ;) Innentől fogva KUSS a neve. :D
2013. márc. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!