Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Normális, ha kicsit félek a...

Normális, ha kicsit félek a motorozástól?

Figyelt kérdés
Évek óta van jogsim, régebben vezettem is, de nem olyan nagyon sokat, hogy marha nagy rutinom lett volna, de azért mégis... most újra motort szeretnék venni, de azért van bennem para rendesen... ez ugye normális és nem lehet elfelejteni a vezetést?
2008. jún. 15. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
hát azt mondják olyan mint a biciklizés, nem lehet elfelejteni. Szerintem a rutintalanság miatt félsz. Ha kismotorral mész, szerintem ne félj gyorsan belejössz. Nagy motor persze más...
2008. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk majd azért ne egy hajabusán kezd el újra. De tök normális, majd belejössz.
2008. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, nem is egy ninja, de nagymotor. Már megvan, kis para az elején, de úgy érzem nem lesz gáz :) Tényleg olyan azt hiszem, mint a bringázás :) Csak bele kell jönni újra :) köszi :)
2008. jún. 19. 09:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális az, hogy van benned egy kis félsz. Magam is ebben a cipőben járok. 36 éves vén ló vagyok, akinek a biciklin kívül nem volt más kétkerekűje. Aztán a családban úgy alakult, hogy hozzám került egy 50cm3 kis chopper. Ezen elkezdtem kicsit motorozgatni. Nagyon tetszik a motor, a motorozás és egyre jobban kezdek belejönni. Már-már gondolkodom az A-s jogsin is, hogy nagyobbra ülhessek. Nekem már a véglegest is meg lehet, a korom miatt. De én is parázok. És azért, mert egészen addig szeretek a motoron ülni és menni vele, amíg nem bukkan fel valahol egy autó. Onnantól a sportszelet becsusszan a naciba. Pedig nem vagyok béna egyáltalán. A sógorom, aki "igazi motoros" is azt mondta, hogy jól motorozom, de ennek ellenére. Tehát el tudom képzelni, hogy csakis vidéki kirándulásokhoz és itt, a vidéki helyi közlekedéshez fogok nagymotort venni. A félelem pedig azért van bennem, mert annyira sok motorbalesetet lehet látni. És hiába óvatos a motoros, nagyon sokszor a teljesen szabályosan közlekedő motor elé is kimennek vagy éppen elcsapják. Amúgy az autóval voltam így régen, hogy 1,5 évig nem vezettem a vizsga után. Hát nehéz volt, de bele lehetett jönni. Én a helyedben nyugis időszakok forgalmatlan útjain motorozgatnék az első pár hétben, de minél többet. Aztán bele fogsz rázódni.
2008. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!