Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Haveromnak volt egy súlyos...

Haveromnak volt egy súlyos autóbalesete, és azóta rettegek a vezetéstől. Beülök a kocsiba, és egészen úton remegek, hogy valaki belém fog jönni. Hogyan tudom ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyes a közlekedés sajnos benne van a pakliban!

A lépcsőn is meg lehet halni, ha olyan szerencsétlenül esel!

Leküzdeni talán úgy lehet, hogy keresel egy szakembert aki rendbe rakja a fejedben a dolgot, ha nem sikerül neki hanyagold a vezetést, mert még lehet hogy egyszer te okozol balesetet a félelemből kifolyólag!

2013. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
37%
Megsérült súlyosan valaki? Ki volt a hibás? Mikor volt a baleset?
2013. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után elmúlik majd. Utasként én is átéltem már egy keményebb csattanást, ráadásul meg is sérültem, utána egy jó darabig rinyáltam, ha kocsiba kellett ülnöm. Arra viszont jó volt, hogy megtanultam óvatosan, másokat folyamatosan figyelve vezetni. Persze ha nem neked volt baleseted, vagy te nem vettél részt benne, akkor mitől félsz?
2013. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a haverom volt a hibás, egy szemből jövő csattant bele kanyarban előzés miatt. Nem halt meg senki, de a haverom rokkant lett emiatt, nagyon sokkoló volt ez számomra. Kb. 1 hónapja volt ez.
2013. jún. 6. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez már kívülállóként is erősen sokkoló tud lenni. Csak egy közhelyet tudok erre mondani: Minden csoda három napig tart. Hidd el, idővel múlni fog a stressz.
2013. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre csak a gyakorlás a gyógymód. Sokkat kell utazni autóval.
2013. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!