Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az a robogós/motoros/bicajos,...

Az a robogós/motoros/bicajos, aki jobbról megelőz egy egysávos körforgalomban, mit gondol, hogy minden esetben észreveszem?

Figyelt kérdés
Én is motorozok, félre ne értsetek, nem motorosellenes kérdés, de basszus, nem számítok jobbról előző járműre körforgalomban. Ma épp volt egy ilyenem. Ja és nemrég jobbra kanyarodás közben, jobbról egy biciklis. Ezek hova sietnek? Az tuti ha egy ilyen összetöri a kocsimat .........
2013. jún. 26. 00:19
 1/2 anonim válasza:
Kétsávos körforgalomban csinált velem ilyet autós is... (kifordulás helyett záróvonalon át ment tovább)
2013. jún. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Engem is próbált már megelőzni jobbról motoros körforgalomban. Majdnem felkentem a szalagkorlátra az utasával együtt.

Valahol alapnak kellene lennie, hogy jobbról nem előzünk, főleg körforgalomban, főleg kamiont, főleg utassal a hátam mögött...


Kicsit Balkán ez az ország.. :D

2013. jún. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!