Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Olyankor mi van, ha olyan...

Olyankor mi van, ha olyan helyen robban le a kocsi ahol ki se tudnak kerülni?

Figyelt kérdés

Pl. építik az utat, és egy sáv van, hosszan, és fel van szedve a másik oldalt.

Ha ott robban le az ember, ki se tudják kerülni.

Mi a teendő?

Gondolom letolom az útról a kocsit, de nehéz azt egyedül?



2013. jún. 29. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:

nyugi,

ha szép szőke nő ,vagy hosszú combokkal,akkor hamar ott terem néhány hím bika ,azt majd azok letolják,neked csak mosolyogni kell,

2013. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem nehéz egy sima gépkocsit 2en eltolják, még furgonokat is 3-4ember lebír tolni az útról

A nagyobb dolgokhoz meg ott van Nick Árpi

2013. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz nőnek sem lenni. Egyszerűen csak az emberek haladni akarnak. Valószínű hogy a mögötted lévő kocsiból kiszáll néhány ember és segítenek odébb tolni.
2013. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És nem lesz anyázás, meg dudálgatás? Meg oda jönnek hogy "mi a f*st b*kszol? Feltartasz mindenkit!"

Férfiként kérdezem... :D

2013. jún. 29. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:
dehogyis lesz anyázás,a mögötted jövök,simán félretolnak,azt már húznak is onnan minél messzebbre,nemfognak téged bastatni,örülnek ,hogy már nem akadályozod őket,
2013. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

El kell tolnod az útból!

Nem biztos, hogy segítenek! Én a Lánchíd Pesti hídfőjénél robbantam le egyszer egy Nivával (55 kg-os Nő vagyok), és csak dudáltak. Kb 10 métert toltam egyedül, már majdnem az út szélén voltam, mikor észrevettek, és jöttek az ott álló taxisok segíteni...

2013. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát van egy-egy g*ci ember, aki csak dudálna órákig meg szidna, eszébe sem jutna segiteni, de azért nekem már volt pozitiv tapasztalatom, pedig nem is álltam el a forgalmat, mégis jöttek segiteni, sőt még tanácsot is adtak, hogy mit csináljak az autóval. Csak szerencse kell, hogy ne ilyen szitkozódó embert fogjál ki a hátadnál.
2013. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, ezzel számolni kell, hogy van pár agyoniskolázott, aki logikus gondolkodás helyett azt hiszi, hogyha ráddudál meg elhord mindennek, akkor majd hamarabb megindul a forgalom, ahelyett, hogy odamenne, és segítene letolni. de jó esetben útépítésnél robbansz le, akkor a munkások odajönnek segíteni. már ha épp nem ebédidő van...:D
2013. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En nagyon szerencses voltam,nekem meg meg is javitottak az automat amikor lerobbantam teljesen ingyen.:D 4 ferfi jott segiteni,egymastol fuggetlenul,es rendbetettek az automat.

Nem volt hutoviz,es levego kerult a motorba,azt mondtak,azert nem indult.Kb 1 orat toltottek vele mire sikerult megjavitani.

Nem tudom szamit-e,de magas szoke no vagyok:D

2013. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!