Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nagyon gáz, ha az ember...

Nagyon gáz, ha az ember eltéved vezetés közben? Vagy ilyen mindenkivel előfordul?

Figyelt kérdés

Jöttem haza vidékről, és mikor lementem, haverokkal hozzájuk akkor valahogy simán oda találtam, de mikor jöttem vissza fáradtan, 4 nap után, és vezettem már fél órája lakott területen kívűl, és elnéztem valami kanyart, és lementem, mert mindenki előttem arra ment el. És általában ahol közlekedek, ott mindenki arra megy el, amerre én is, és gondolkozás nélkül mentem utánuk.

Egyszer csak, azt veszem észre, hogy nem ismerős a környék. Megyek sokat, beérek valami faluba, ahol elfelejtettem megnézni, hol vagyok, mi a település neve, és rájöttem, hogy itt még életemben nem jártam.

Na vissza fordultam, kimentem oda a kanyarhoz, és jó fele jöttem aztán haza.


Na az ilyen eset az szégyen?

Vagy ez bárkivel meg történhet?



2013. júl. 14. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mindenkivel előfordul. Írtad is, hogy fáradt voltál ezért érthető hogy csak követted őket. Nem vagyok egy GPS bolond, de amióta van mobilnetem meg okos telefonom azóta akárhova megyek midig bekapcsolom... nyilván a sarki közértig nem, de mivel Budapesti vagyok ezért Pesten baromi könnyű belefutni az egyirányú és behajtani tilos táblákba/utcákba. Így meg probléma megoldva. A te eseted csak figyelmetlenség miatt volt mert fáradt voltál, nincs ebbe semmi ciki, csak fáradtan nem nagyon ajánlott vezetni.
2013. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bárkivel előfordul aki nem mindig csak a megszokott úton jár, én is kavarogtam jónéhányszor, nagyon sok helyen nem egyértelmű vagy nincs is táblázás, nincsenek utcanevek , elbambulok.. Mióta gps-t kitalálták és van is nekem , ami nagyon hasznos találmány ,azóta ilyen esetek nem fordulnak elő.
2013. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem még nem igen fordult elő, mert ha ismeretlen helyre megyek, akkor általában velem jön a személyi GPS-em is (apám :D ). Amúgy nyilván nem ciki eltévedni ismeretlen helyen.
2013. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem meg egyszer a GPS vezetett félre és bevettem, pedig tudtam az utat, csak biztonság kedvéért bekapcsoltam a GPS-t és utána mentem, már a bekapcsolásnál gyanús volt, hogy nem arra visz, amelyik útra emlékszem, de azért követtem, a végén kiderült, hogy nekem volt igazam :D Ennyit a GPS-ről.... :-D

Egy gyalogos

2018. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!