Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mazda 6 autóban hogyan kell a...

Mazda 6 autóban hogyan kell a világításokat bekapcsolni forgalmi vizsga előtt?

Figyelt kérdés
tompított, távolsági, helyzetjelző, etc
2013. júl. 26. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
az oktató nem mondta el? vizsgázol és nem tudod hol a kapcsoló?
2013. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell lehúzni a kérdezőt, nekem sem magyarázták el, csak külön, amikor megkérdeztem. Mindenki megfeledkezik róla, hogy nem kormánnyal a kezében jött a világra.. Konkrétan a típust nem ismerem, ezért csak tippelek, mert gondolom ez univerzális és vonatkozik a viszonylag új kocsikra is. Tehát a bal oldali bajusz kapcsoló -amivel indexelsz is- végét kell eltekerni a műszerfalirányába, elvileg az első állás a helyzetjelző, második pedig a tompított. Refizni a bajuszkapcsoló magad felé húzásával tudsz vagy pedig ha nem így, akkor a műszerfal felé tolással.
2013. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a második válaszolónak!


az első válaszolónak: elmondta, de az első órán, és mivel a világítás automatikus, így vezetésórán nem kell külön kapcsolgatnom, így nem is használtam őket soha - jobb, ha megkérdezem, nem?

2013. júl. 27. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!