Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Érdemes Budapesten a XIII....

Érdemes Budapesten a XIII. kerületben, a központi okmányirodában igényelni az új jogosítványt?

Figyelt kérdés
Pénteken fogok vizsgázni a XIX. kerületben. Remélhetőleg sikeres vizsgát fogok tenni. Szeretném, ha minél hamarabb megkapnám, minél hamarabb vezethetnék, mivel két gyerkőcöm van, és sokszor nem megoldható, hogy bkv-val menjek egy-egy helyre. Érdemes a központi okmányirodában igényelni? Hamarabb megkapom? Vagy annyival nem gyorsabb?
2013. júl. 28. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes!
2013. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a személyimet csináltattam ott. fél óra sorban állás után sikerült lefényképezkedni, aztán további 3/4 óra kellett, hogy megint szólítsanak a papírmunka miatt.


A jogsimat vidéken igényeltem nem volt senki 18 óra után, így 20 perc alatt megvolt minden. A jogsit meg bekértem a Visegrádi utcába személyes átvétellel.


Az igénylést jobb kis irodában csináltatni, vagy időpontot kérni, de azt meg néha hetekkel későbbre adnak...

2013. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

NEM!

Én három órát töltöttem ott amíg végre sorra kerültem aztán meg kiderült, hogy az alkalmazott még nem is hallott AK jogsiról. Majdnem kismotort írt be! Úgy kellett viaskodnom vele meg aztán két másik kollégával amíg kisakkozták, hogy ilyen is létezik.


Az elkészítés sem ment gyorsan, a határidő legvégén jött az SMS.


Egyetlen plusz pont, hogy a kész okmányt átvenni már gyorsan ment.

2013. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!