Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért olyan bunkó néha 1-2...

Miért olyan bunkó néha 1-2 autós, hogy képes mellém bepréselni magát? Vagy velem van bajuk?

Figyelt kérdés

Van egy kereszteződés, én balra kanyarodok, el kell engedni a szembe jövőket, de nem csak akkor, elég, ha T kereszteződés és balról illetve jobbról is elsőbbség adásom van. És behúzódok balra ugye a sáv közepére amennyire tudok, de azért betudjon kanyarodni egy autó tőlem, de a mögöttem lévő jobbra menne, és képes mellém bepréselnie magát, centiken múluk, de próbálja a kocsiját mellém benyomni.

Most miért?

Nem vagyok egy láma! az első adandó lehetőségnél kifordulok, nem bénázok ott! De ilyen 1 0mpet nem bír egyik-másik várni. Ők se tudnának kimenni, baleset okozása nélkül!

Miért? velem van bajuk?



2013. okt. 31. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mert benne van a kivagyiság, ha már az életben nem ért el semmit, legalább az autóban legyen menő, ott meg keresi az alkalmat, bármi legyen az, h megmutassa!

Nekem a kedvencem a következő:

Én egyenesen állok be, de nem a két vonal közé, hanem pont rá, szal két helyet foglalok.

Egyszer a benzinkúton is így tettem, lefoglalva a kompresszor melletti két helyet.

Bementem, vettem egy szélvédő mosót, mire jövök ki, hát nem hiszed el, de valami gyökér a Suzukijával beállt a kompresszor meg a kocsim közé.

Ennek eredménye, h a csaj ahogy szállt ki baloldalon vagy csak 5* verte oda az ajtót a komphoz, meg kb kitekeredve kellett kiszállnia, így is magas sarkú papucs volt rajta.

A hülyegyerek meg ki se tudott, szal szépen visszatolatott aztán hajrá!

2013. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nálunk ez természetes dolog amikor balra akarok fordulni azzal a nyamvadt,gányadék,bontószökevény,hülyegyereknekvaló Suzukival és besorol mellém egy Zsiguli 5 kigyúrt barna emberkével,jobbra kanyarodási szándékkal.na ilyenkor inkább észre se veszem meg amúgyis amíg nem jö belém no problem.
2013. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Beviz Elek ***** válasza:

Mit zavar titeket ha bemennek mellétek? Ha balra kanyarodtok föúton, akkor én is elmegyek a jobboldalon. T keresztezödésnél is. Minek álljunk sorba és fogjuk a forgalmat?


Az pedig, aki a kis Smartjával 2 helyet foglal el a kúton, legyen büszke magára. Lenne egy gallytörös RAMom, akkor el is tolnám

2013. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#3 az a baj hogy az átlag magyarnak olyan a közlekedési kultúrája, mint neked. Menjél GTA-zni.
2013. nov. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Beviz Elek ***** válasza:

Elmondanád hogy ez miért baj? Mert ö két irányból kell elsöbbséget adjon, nekem jobbra csak egyböl. Ha tudok, kikanyarodok és ezzel is elösegítem a forgalmat. Ez neked miért fáj?

Elférünk, nem húzom meg a kocsit és idöt spórolok meg mind magamnak,mind a mögöttem lévöknek.


Ha nem tudsz vezetni akkor magadban keresd a hibát, ne mást fikázz

2013. nov. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért zavar téged, ha besorol melléd? Téged nem akadályoz, gyorsítja a forgalmat. Egyszerűen mindenkinek jó. A pár centi meg valószínűleg megvan 10 is, nem hiszem, hogy milliméter pontosan látod a kocsi jobb hátsóját.


"Én egyenesen állok be, de nem a két vonal közé, hanem pont rá, szal két helyet foglalok.

Egyszer a benzinkúton is így tettem, lefoglalva a kompresszor melletti két helyet.

Bementem, vettem egy szélvédő mosót, mire jövök ki, hát nem hiszed el, de valami gyökér a Suzukijával beállt a kompresszor meg a kocsim közé. "


Te jókora gyökér vagy. Legjobb, hogy még neked áll feljebb. Mi van, megvetted a 10 millás bömöt és most félsz, hogy meghúzzák?

2013. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

17 éves Opel Astra volt.

És igen mikor ilyen hülyéket látok, h abba már nem gondol bele, h ki is kell szállni, csak az jár a fejében, h majd ő megmutatja, na akkor igen is tartok attól, h meghúzza.

2013. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem értem én sem, hogy mi a problémád azzal, hogy melletted elmennek jobbra. Én direkt amennyire csak lehet balra húzodok, hogy erre a mögöttem jövőknek legyen lehetősége, hogy tudjanak haladni. Vagy téged zavar, ha a közeledben más autók vannak? Mert akkor inkább add vissza a jogsidat, és nem lesznek ilyen problémáid :)


1-es, te nem tudtál beállni normálisan egy parkolóhelyre, a másiknak meg egy félre is sikerült. Szerinted ki a gyökér kettőtök közül? :D

2013. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Féltem, hofgy meghúzza a kocsim!
2013. nov. 2. 10:17
 10/15 anonim ***** válasza:

Valmokka ehhez te túl hülye vagy, h ezt megértsd.

Erről beszélek, de ha olyan nagy a pofád megbeszélhetjük személyesen is, van egy olyan érzésem, h csak itt vagy nagy legény.

Hidd el te is be fogsz férni egy 20 l szemeteskukába...

2013. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!