Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Bp-en mennyire biztonságos a...

Bp-en mennyire biztonságos a 24-es villamos?

Figyelt kérdés
Csak mert elég hírhedt környéken halad keresztül.

2013. nov. 4. 19:44
1 2
 1/11 Napkiraly ***** válasza:
86%
attól függ hogyan szállsz fel rá
2013. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztonságos, késő este is egész sokan vannak rajta a rázósabb szakaszon, ráadásul rommá van kamerázva a környék, így nem túl jó biznisz balhét csinálni a villamoson. Szóval nyugodtan utazhatsz vele.
2013. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megnyugtattál!
2013. nov. 4. 22:17
 4/11 Napkiraly ***** válasza:
100%

nem szabad félelmet mutatni, szemkontaktust létesíteni bennszülöttekkel. Mintha ott se lennél,olvass egy könyvet. És ne öltözz "pénzesnek".

Hiába van bekamerázva, ezeket nem nagyon érdekli

2013. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nehezen hittem, hogy a kamera ér valamit, ezek szerint így is van.
2013. nov. 4. 23:25
 6/11 anonim ***** válasza:
2013. nov. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lófåszt nem érdekli a népet a kamera: kriminalisztikai alapvetés, hogy minél nagyobb a lebukás esélye, annál kevésbé éreznek késztetést a potenciális bűnelkövetők arra, hogy akcióba lépjenek. Én igen gyakran járok 24-essel, néha késő este is, aktatáskával, egész jól öltözötten. Egy kūrva cigit nem jött oda lejmolni senki, nemhogy megtámadjanak vagy molesztáljanak, pedig nem vagyok egy nagy darab valaki. Túl van misztifikálva ez a 24-28-99-es trió, főleg olyanok osztják az észt ezekről, akik a büdös életben nem használták ezeket.
2013. nov. 7. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Makoscsiga válasza:
100%
Én a Korányi-Sárkány-Diószegi környékén laktam évekig, soha semmi bajom nem volt a helyiekkel, pedig a 99es buszt, 24es villamost rendszeresen használtam, késő este is. Szerintem is kicsit túl vannak parázva a dolgok. Voltak balhék, de olyankor többnyire a helyiek között támadt nézeteltérés illetve a kurv.k háborúztak a stricijeikkel és/vagy az ügyfelekkel. :-D
2013. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vele semmi gond.

Sűrűn használom mind a 24-es, mind a 28-as, mind a 37-es villamosokat, s eddig még egyszer sem történt semmi említésre méltó. Hangoskodás az szokott lenni, de egy tömegközlekedési eszközön, ami áthalad két gettón is, úgy gondolom, belefér.

2013. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: rablás, kötözködés, lopás mennyire gyakori az említett járatokon?
2013. dec. 27. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!