Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Te zárod a kocsi ajtaját, ha...

Te zárod a kocsi ajtaját, ha benne ülsz?

Figyelt kérdés
Pirosnál ki ne szedjenek a csomagtartóból valamit?

2013. dec. 9. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csak Budapesten.
2013. dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem.nekem a csomagtartot,csak kulcsal lehet kinyitni :)
2013. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 kovpet ***** válasza:
Igen. De akkor is, ha nem ülök benne :)
2013. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem szoktam, de leginkább a jobb oldali üveget törik be ha van az ülésen valami, azon meg nem segít ha az ajtó zárva van, nem potyázni akarnak, valamint ez nem valami gettó hogy kirángassanak. csomagtartót meg jópár éve automatikusan zárja az autó, akkor nyílik csak, ha előtte a vezetőoldali is kinyílt.
2013. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Csomagtartó nekem is kulcsos. Alapesetben nem zárom, de ha Pesten járok akkor mindig. Ezt egy tapasztalt sofőr ismerősöm ajánlotta.
2013. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az én autóm automatikusan bezárja az összes ajtót ha elérem a 40 km/h-t. Az első ajtókat ezután is lehet nyitni, de csak belülről és dupla kilincshúzással. Ha megállok, akkor gombnyomással tudok nyitni, vagy úgy, hogy kihúzom a kulcsot. Illetve elvileg egy esetleges ütközésnél is oldja a zárakat, hogy ne ragadjak bent, de ezt nem szeretném kipróbálni. :)
2013. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Apukám mindig zárta. Állítólag egyszer valami orosz katona be akart ülni mellé a pirosnál, azért. :)

Én nem zárok semmit, de nem is tartok semmi értéket hanyagul az anyósülésre hajítva.

2013. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetben zárom. A feleségemnek is megtanítottam, mindig zárjuk. Kamionos vagyok, megtanultam a leckét, volt, hogy rám nyitották volna, ha nincs zárva, nem is egyszer. Pl. Volt egy hírhedt sorompó Romániában - lehet, hogy még ma is "működik" - ami ha le van zárva, svéd kisebbségiek úgy szétkapnak, mint foxi a lábtörlőt, ha nem vagy bezárva. De itthon is előfordulhat ilyen. Mindig zárni az ajtót, és senki civilnek - személy vagy autó - nem megállni, semmilyen esetben.
2013. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 gungasam ***** válasza:
Ha elhagyom a lakókörzetemet és egyedül vagyok a kocsiban.
2013. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hátsókat zárom, oda rakom a táskát. Elöl nem, mert ha esetleg valami baj van, ki tudják nyitni.
2013. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!