Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon zavar az éjszakai vezetés? Egyszerűen megvakulok néhány autós lámpájától!

Figyelt kérdés

Valahogy a szemem nem bírja az erős fényt. És némely autós ha szembe jön, annyira vakít, hogy már fáj a szemem! És ideges is vagyok ha éjszaka kell vezetnem!

Mit csináljak?



2013. dec. 12. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Este maradj otthon, vagy menj busszal.
2013. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
de a legtöbb bu..nak sza.ul van beállítva a lápája vagy feltekerik az állító szart a műszerfalon az ilyeneknek remélem a fia egyben a testvére is lesz (aki nagyon vakít annak nyomd a reflektort)
2013. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
villogj rájuk, mást nem tehetsz. vagy ne vezess éjjel.
2013. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Van éjszakai vezetéshez "napszemüveg". Szerezz be egy olyat, azt mondják valamivel jobb.
2013. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
lehet mikrokarcolások vannak a szélvédődön, attól nagyon vakítónak hat minden szembejövő fénye. Próbáld ki másik kocsikkal is az esti vezetést, több kocsival, ha azokkal jobb akkor apró mikrokarcos a szélvédőd.
2013. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehet hogy belenézel?

Nézd a saját sávodat, annak is a jobb oldalát.

2013. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Ne nézd a lámpáját, nézz jobbra, én az út jobb szélét szoktam nézni. Sokan csillagvizsgálónak hiszik magukat, azért ver felfele a lámpájuk, meg van egy kettő utólagos homasita gagyi xenon.

Ha nagyon vakít villants rá, 10-ből 8 ilyenkor leveszi a reflektort, 2 meg visszavillant hogy ő is tompitotton van.

De meg lehet állapítani hogy aki reflektorral jön és nem veszi le villantásra, annak csapd fel te is a reflektort.

De vannak érdekes emberek, kanyarból kiérek, világít mint a megveszett hétszentség, villantok kettőt, semmi, várok pár másodpercet, feltolom a reflektort, pár másodperc, emberünk lekapcsolja a reflektort, én is egyből lekapcsolom. Majd ottvagyok tőle pár méterre és a pofámba tolja a reflektort meg a kettő ködlámpát mellé, hogy érezzem a szeretetét. Az ilyennek az anyját azért sajnálom, hogy mennyit csuklik.

2013. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
AAz út jobb oldalát nézem, de nem értem, csomó autós lámpája mintha direkt balra lenne állítva!
2013. dec. 12. 22:20
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Lehajtod a napellenzőt.

Amúgy meg én is tapasztalom hogy sok autónak majdnem olyan erős a tompítottja mint az országútija.

Ennek oka hogy megveszik a kínából exportált H 4 milliós fényű xart és belevakítanak a világba.

És mikor már mindenkinek ilyen van azt hiszed hogy a te szemed rossz. És hogy láss te is veszel valami erősebb pilácsot. Én erre jöttem rá...

2013. dec. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!