Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan kanyarodjak be egy...

Hogyan kanyarodjak be egy olyan utcára amit nem látok be, és szembe jöhet hirtelen a nyerges vontató? Szóval vakon kanyarodok be!

Figyelt kérdés

Mert sok kereszteződés nem belathato, főleg ha jobbra kanyarodok, és betonfal, nád kerítés van ott tehát bekanyarodok és bárki, bármi állhat ott, jöhet szembe.

Volt, hogy lassan befordultam és a motoros jött az út közepén és ő is meglepodott meg én is, és majdnem egymasnak eki mentem.


Ilyenkor mit csinálok?

Lassan kanyarodok ez magától értetődő, de hogy lehet erre felkészülni?

Szűk utca, és nem látod hova fordulsz rá.


2014. márc. 28. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
én nagyobb ívben teszem
2014. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beviz Elek ***** válasza:
Te nézed amerre kanyarodsz. A kamion lassít a keresztezödés elött és amúgy is elöre néz. Tehát nem mentek egymásnak.
2014. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj lassan, lehetőleg nagy ívben és dudálj egy rövidet.

Löszös vidékeken gyakori probléma a mélyutak kanyarulatainak beláthatatlansága, de pont az óvatosság miatt nemigen hallani ebből adódó balesetekről.

2014. márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!