Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ennek mi volt a baja? Nekem...

Ennek mi volt a baja? Nekem is nyomnom kellett volna a dudát? Vagy csak idegbeteg volt?

Figyelt kérdés

1 éve vezetek, de nem értem ez mi volt. Bekanyarodtam jobbra főútról, állt ott 1 motor amit kikerultem, jött szembe egy gyerek és nyomta rám addudát mintha 100zal mennék velee szemben egy egy irányú utcában frontálisan!

Először nem is értettem mi a baja, de aztán rá jöttem, hogy biztos nem tetszett neki hogy át mertem menni az ő felére mert 1 motort kj mertem kerülni.

De amit nem értek, hogy elmentem mellette, de még mindig nyomta a dudát!


Megkérdeztem a rokonokat, apám, meg akik vezetnek a családban, hogy mi rosszat tettem.

Azt mondták, felejtsem el, szembe jött 1 idegbeteg.


Amit nem értek, miért nyonta ennyire a dudát, még a közelemben sem volt már hallottam, hogy nyomja a dudát, meg miután elmentem mellette még mindig nyomta.

Ilyen bunkó gyerek lehetett, ültetett kocsi, fekete ablakok, szólt a mélynyomó. Szóval gondoltam, hogy nem egy családos apuka, akinek majdnem megoltem a családját.

És nem értemmmiért sietett vagy hogy tartottam fel. Mert Stop tábla jött neki, 40 körül gurulhatott és nyomta rám a dudát, mintha szembe mennék vele mondom...



Mi volt a baja? Nem értem mi rosszat tettem. Meg kellett volna állnom a motor előtt értem, de neki nem kellett fékezni, tehát nem zavartam!

Tényleg felejtsem el? Idegbeteg volt a gyerek?

Túlzásnak érzem, hogy rá feküdt a dudára ennyire.

Nekem is nyomnom kellett volna a dudát? Akkor elgondolkozik mint én, hogy "ennek mi baja???"

?



2014. ápr. 8. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te hol élsz, én nagyvárosban és itt minden napos, hogy dudálgatnak össze-vissza :) Egyszer-kétszer már rám is dudáltak, de nem csináltam belőle nagy ügyet. Végig gondoltam, hogy csináltam-e valami hülyeséget, vagy csak idegbeteg volt a másik fél, aztán ennyi.

Egyébként az is lehet, hogy csak simán megijedt, mert nem számított rád, vagy úgy érezte, hogy nem férsz el mellette.

2014. ápr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 menta34 ***** válasza:
Vélhetően fékezésre kényszerítetted, ezzel raboltad a drága idejét, növelted az üzemanyag fogyasztását és koptattad az autóját! ezért szólt a duda :)))
2014. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a kivikesek már csak ilyenek.
2014. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!