Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ki kellett volna betétlapot...

Ki kellett volna betétlapot adjon?

Figyelt kérdés

Ki hibázott akkor, ha egy gyártelepen az előttem elhaladó autó bekanyarodott egy bal oldalon lévő "utcába" én pedig mögötte haladtam át a kereszteződésben, de amint bekanyarodott, rögtön tolatni kezdett, és a kocsi hátsó része az én autóm bal elejébe ütközött?

Betétlap látható káreset híján nem került kitöltésre.



2014. júl. 8. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A tolató jármű vezetője a hibás. Viszont ha a gyárterület közforgalom elől elzárt (pl. sorompóval), akkor ott nem érvényes a kresz.
2014. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak tudnám mi az a "betétlap" amit folyton emlegettek.. mert ilyen nincs ezer éve, van kék sárga baleseti bejelentő,de azt tökmindegy ki adja ,akár egy közeli autós is odaadhatja ,nincs ráírva a neve.


Itt egyértelmű ,hogy a tolató a hibás.

2014. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ketteske jól írja: együtt kitöltitek a baleseti bejelentőt és irány a biztosító. Nincs betétlap, ez a papír kéne, hogy nálad legyen!
2014. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!