Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Közlekedésbiztonság

A kérdés

Ki kellett volna betétlapot adjon?

Ki hibázott akkor, ha egy gyártelepen az előttem elhaladó autó bekanyarodott egy bal oldalon lévő "utcába" én pedig mögötte haladtam át a kereszteződésben, de amint bekanyarodott, rögtön tolatni kezdett, és a kocsi hátsó része az én autóm bal elejébe ütközött?

Betétlap látható káreset híján nem került kitöltésre.

2014. júl. 8. 10:40  Privát üzenet  

A válaszok
A tolató jármű vezetője a hibás. Viszont ha a gyárterület közforgalom elől elzárt (pl. sorompóval), akkor ott nem érvényes a kresz.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2014. júl. 8. 17:24 Privát üzenet

Csak tudnám mi az a "betétlap" amit folyton emlegettek.. mert ilyen nincs ezer éve, van kék sárga baleseti bejelentő,de azt tökmindegy ki adja ,akár egy közeli autós is odaadhatja ,nincs ráírva a neve.

Itt egyértelmű ,hogy a tolató a hibás.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2014. júl. 8. 18:44 Privát üzenet
Ketteske jól írja: együtt kitöltitek a baleseti bejelentőt és irány a biztosító. Nincs betétlap, ez a papír kéne, hogy nálad legyen!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2014. júl. 11. 09:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tennél, ha ülsz a kocsiban a parkolóban, és a melletted lévő ember kiszállás közben neki vágja az ajtaját a kocsidnak? Fel kellett volna háborodnom?
Ennek mi volt a baja? Nekem is nyomnom kellett volna a dudát? Vagy csak idegbeteg volt?
Ilyen közlekedési szituációban mit kellett volna tennem?
A rendőrség is a haveromat hozta volna ki hunyónak abban, hogy a másik állt közel az út bal oldalához? Nem kellett volna rendőrséget hívni?
"Jófej" szomszéd fényképezett, fizettem, nem kellett volna mit tudok tenni?
Helyes gondolat menet, ha valami baj történik, akkor nem "kellett volna elindulnom"?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Közlekedésbiztonság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!