Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A klíma luxus cikk? Miért...

A klíma luxus cikk? Miért kell figyelni a hőségben jobban az autósoknak? Miért nincs egy csomó kocsiba klíma?

Figyelt kérdés

a klímás autóbsn kellemesebb utazni mint a házban!

és felhívják mindenki figyelmét, hogy a melegben jobban figyeljen oda... Miért nincs sok autóban klíma? látom, hogy 30 fokban lehúzott ablakkal mennek!

Nem zsiguliról beszélek!



2014. júl. 19. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Tudod nem mindenki szereti, és menet közben nem is kell annyira.
2014. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl begyullad a szemem tőle.

És nem mindegyik kocsiban van. Igen szerintem sem luxus cikk de nem tudok új kocsit venni emiatt.

2014. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs sok autóban klíma, mert pár évvel ezelőttig elég sokba kerülő extra volt. Manapság már szériafelszerelés, nem nagyon kell érte külön fizetni. De aki annak idején spórolni szeretett volna, nem kért klímát, főleg azért, mert az csak magasabb felszereltségi szinten, több más extrával együtt volt rendelhető.

Egyébként meg sokaknak azért nincs klímás autója, mert vagy klíma nélkül rendelték újonnan, vagy megvették más használt, klíma nélküli autóját. Tudod, használt autó vásárlásánál nem mindig az a legfőbb szempont, hogy klíma legyen benne, van, hogy jobban jár az ember a klíma nélküli, de maximálisan megbízható autóval.

2014. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem kb. kiesik tőle a kontaktlencsém, és amúgy is utálom azt a mű levegő érzetet.
2014. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van klíma a kocsiba, de sosem használom, egyszerűen betaknyosodom tőle az asszonynak pedig a füle fájdul meg. Nem bírjuk. Én is a lehúzott ablakosok közé tartozom :D
2014. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Dörmögő ***** válasza:
100%
Én nem cserélném le a klímás kocsimat klíma nélkülire az tuti.
2014. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert rengeteg régi kocsi van forgalomban amiben nincs vagy már rossz a klíma és nincs pénz megjavítani. Az újakban van, de sokan allergiások rá és nem kapcsolják be. Na ezért.
2014. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Legjobb extra amit kocsiba beszereltek. Amiben nincs azt meg se nézem.
2014. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van klíma a kocsiban, amikor már ilyen 33-35 fokok vannak, akkor használom is, de egyébként főleg csak autópályán, ha nem kellemes lehúzott ablakokkal menni, meg esőben párátlanításra. Városban, 30 fok alatt inkább ablakot nyitok, mert kellemesebb, a klímától én is náthás leszek sokszor.
2014. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ok hogy a régi kocsikban nincs, de hogy a 10 évnél fiatalabb autókba nincs, az csak csupán a marketingnek köszönhető, mert újonnan is a klimát csak hatalmas felárral adták, többszörös nyereséggel. Mára szerencsére már elenyészőek azok az új autók, amelyekben nem széria.
2014. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!