Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sofőrről? Szerintetek is túl agresszív volt?

Figyelt kérdés

[link]



Baráti körömben megoszlik a vélemény valaki a BMW-snek ad igazat, mert kötekedett vele a gyalogos, de valaki azt mondja megoszlik a felelősség, valaki szerint túlkapás történt..


Szerintetek?



2014. okt. 5. 13:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is túl agresszív volt. Kötekedő gyalogossal nem kell foglalkozni.


De ha keménykedni akar, akkor sem túl fair egy 2 tonnás autóval elütni egy 80 kg-os embert. Ahhoz bezzeg már nem volt elég kemény, hogy kiszálljon, és úgy rendezze le.

2014. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Dörmögő ***** válasza:
83%
Egy életre elvenném a jogsiját és lecsuknám akár emberölési kísérletért is.
2014. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Én szerintem nem durva annyira, pl. ha egy ember kötekedik egy oroszlánnal akkor az oroszlán széttépi...

Itp l a gyalogos kötekedett végül viszacsapott mert megbosszutla magát végül a helyzet visszafordult.

igaz én még csak 12 éves vagyok meg tudom a kreszbe elő van irva ez az de a BMW megállt de a gyalogos nem hagyta egy az úttestet, hát szerintem, nem tudom..:/ de nem szép azért..

2014. okt. 5. 14:06
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
12 evesen ugy latom nem esik le, hogy 'kotekedni' meg effektiv gyilkossagi kiserletet elkovetni picit nem ugyanaz a szint. Mindegy mit mondott a gyalogos, ez akkor is sulyos buncselekmeny, a sofornek bortonben a helye. Remelem a rendszam alapjan meg is talaljak es lesittelik.
2014. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

4.

sajnálom én is a gyalogost.. de ha hamarabb elhagyja a zebrát ez nem történik meg, ezért nem kell kötekedni mert sose lehet tudni kivel kötekedik az ember, a szavaknak is súlya van azért akármit mondani se lehet büntetlenül..meg azért az ddurva lenen h gyilkossági kisérlet mert látta h átmegy a lábán egyből lefékezett és visszatolatott..szóval csak meg akarta leckéztetni csak picit elborult az agya szerintem mitn amikor valaki annyira ideges h a falhoz vágja a poharat hirtelen

2014. okt. 5. 14:13
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

A világ tele van suttyó, kötekedő emberekkel. Nem lehet mindent így elintézni.


A gyalogos valamit pofázott meg mutogatott, de továbbment, kb 1mp-ig maradt a kocsi előtt ahogy elnéztem. Utána a kocsi tovább tudott volna haladni.


Azt se láttuk, hogy a kocsis mit mutogatott kifele a gyalogos felé esetleg.

Nincs szó túlkapásról. A jogos önvédelem akkor kezdődik amikor elhárítod a támadást. Ez testi sértés volt, láthatóan. Valszeg el is kapták a sofőrt a videó alapján.

2014. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Amerikában egy ilyen esetnél esetleg a gyalogos előkap egy pisztolyt és jogosan szarrá lövi a sofőrt.
2014. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Ja értem, tehát ha előtted valaki a menzán nem elég gyorsan veszi el a tányért és megy tovább, akkor hátba szúrod a késeddel?


Körülbelül ugyanannyira lenne ez aránytalan, mint a BMW-s viselkedése.


Sokat kell még tanulnod, gyerekként fel sem fogod, hogy akár meg is ölhette volna a gyalogost. Ehhez pedig senkinek nincs joga, főleg egy olyan pitiáner dolog miatt, mint egy beszólás.


Nem látunk a BMW elé. Mi van, ha az történt, hogy megbotlott a gyalogos, a BMW pedig majdnem elütötte, mert erre nem számítva már indult volna. A gyalogos megijedt, és ráüvöltött a sofőrre, hogy mit csinál? A sofőr pedig erre elütötte. Szerinted ekkor is a gyalogos a hülye?


Ne haragudj meg, hogy ezt mondom, de 12 évesen még inkább figyelj, tanuld a világot, sarkos vélemények alkotására ráérsz később.

2014. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

Simán meg is ölheti, mi van, ha a gyalogos felépülőben van egy koponyaműtétből, lemezek tartják össze a fejét. Erre jön egy ilyen segg, és miatta elesik, beszakad a feje, az elszabaduló lemezek pedig maradandó károsodást okoznak.


Gondolkozz, mielőtt beszélsz! Lásd be, hogy nagyon keveset tudsz még a világról, tanulj meg a másik szemével is látni.

2014. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
igen sajnálom én is gyalogost
2014. okt. 5. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!