Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Letraffiztak éjszaka Ausztriában?

Letraffiztak éjszaka Ausztriában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma hajnalban jöttem Magyarországra Ausztriából. Üres volt a pálya ezért kicsit gyorsabban jöttem a kelleténél, 150-160-al mentem kb. Korom sötét volt, semmi autó a közelben. Egyszer 2 vörös villanásra lettem figyelmes a szélvédőn.


Lehetséges hogy letraffiztak? Ha igen esélyes hogy látszódott a rendszám? Mik a tapasztalatok, kiküldik Ausztriából a csekket az itthoniaknak? Mennyi bírságra számíthatok?



2014. dec. 8. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A traffi sötétben is le tudja olvasni a rendszámot. És mostanában ki szokták küldeni a csekket itthonra.

[link]

2014. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ajaj... vörös villanás az egy tipikus traffi vaku autópályán... 100%, hogy letraffiztak, és mivel az egy vörös vaku, így 100% hogy a rendszámod is fog látszani.


Az hogy Ausztriából küldik-e? Nem tudom. Ebben az egyben még reménykedhetsz, hogy nem.

2014. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És most már tanulsz az esetből: Legalább GPS-edre vidd fel a fix traffikat, és akkor jelzi, hogy hol van fix traffi... mert azok biza éjszaka is üzemelnek ám!
2014. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Kicsit off: De én valószínűleg átmentem egy piros lámpán Bécsben. Van valahol lista arról, hogy hol vannak piros lámpa figyelő kamerák? Mekkora a büntetés és mennyi idő mire kiküldhetik?
2014. dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán próbáld ezt: [link]
2014. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha igen esélyes hogy látszódott a rendszám?



Ki se állítanának egy olyan rendszert, ahol esetleges az eredmény. Tuti biztos, hogy olvasható. És ha nem küldenék ki, akkor nem a határra vezető úton dolgoznának, hogy utálna kidobják a fotót. És fizesd be, mert ezek megérdemlik.

2014. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyan trafijuk van, ami felismeri a járművet, hogy busz vagy szgk vagy tgk és a sebességhatárt automatikusan átállítja.
2014. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk az eset Oberösterreichban történt, a határtól 400 km-re kb. tehát nem a határra vezető úton. Csak azért írom, mert írtad hogy minek tennék ki ha nem küldik ki? Azért nem hinném hogy zömében a magyarok miatt tették volna ki a határtól 400 km-re, mert az nem mondható a határra vezető útnak, főlrg hogy egy magyar rendszámú autót nem láttam az úton. Na mindegy, ez mellékes csak gondoltam leírom.


Van valakinek tapasztalata hogy mekkora bírságra számíthatok? Olvasgattam hogy van aki 100 helyett 133-al ment, ő 110 euros csekket kapott, megállhat nekem is ennyiben? (Nekem is azonos kb. a sebességátlépés)

2014. dec. 11. 10:21
 9/12 Katolikus plébános ***** válasza:

Törtnét valami azóta? Egyszer a barátnőm ment gyorsan és ki is számlázták asszem Güssingbe volt ( határtól 5 km )


Összeg nem volt sok,de nem tudom mennyi pontosan.

2014. dec. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Kicsit későn írok, 1 év telt el majdnem. Nem kaptam csekket :)
2015. okt. 14. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!