Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Rendőri igazoltatásnál kaptam...

Rendőri igazoltatásnál kaptam egy figyelmeztetést, erről értesíteni fognak levélben? Mennyi idő alatt évül el?

Figyelt kérdés
Friss még a jogsim, elfelejtettem felkapcsolni a lámpát, megállítottak, mondták hogy rendben, akkor egy figyelmeztetés, benne lesz a rendszerben. Erről küldenek értesítést?

2014. dec. 29. 01:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

12 pont után kapod az értesítést... Azért ennyit ne gyűjts.

Minden pont 3 évig érvényes, tehát amennyit most kaptál,

az eltűnik 2017 dec 29-én, ha addig nem szerzel mellé

annyit, hogy emiatt pótképzésre invitáljanak.


Műszerfal világítása :) Ha az bekapcsol, akkor van külső

világításod is :) (persze ha nem parkra teszed, bár az

emberek 99%-a ezt nem is ismeri).

2014. dec. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál egy szóbeli figyelmeztetést, ennyi! Nem lesz se levél, se bírság, se pont.
2014. dec. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Örülj neki. A figyelmeztetés szóbeli. Még jegyezni sem jegyzik sehol.
2014. dec. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
éjjel 1-kor elfelejtetted felkapcsolni?
2014. dec. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem, nem éjjel 1kor felejtettem el.. mindenki hibázik szerintem alkalmanként, egyébként teljesen szabályosan vezetek. de ez akkor tényleg csak szóbeli figyelmeztetés volt?
2014. dec. 29. 12:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer éjjel elfelejtettem felkapcsolni, ki volt világítva a város, nagyon jól láttam és aztán a szemből jövő rám villogott és rögtön leesett, bár éreztem,hogy valami nem stimmel de nem gondolkoztam rajta.Előfordul, még nekem is friss volt a jogsim ekkor.(Kn 50-100 métert tettem meg világítás nélkül)
2014. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Aki azt állítja hogy ő még nem járt így,az vagy kis tiknyó még,vagy hazudik..:-)
2014. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokan járnak így főleg az elején. De ha nem magadtól veszik észre, hanem villognak rád vagy ilyesmi, akkor úgy ég az arcod, hogy utána észben tartod.


Az sokkal rosszabb, aki még villogásnál se fogja fel, hogy fel kéne kapcsolni a lámpát. Múltkor láttam egy nőt, HETEN villogtak rá éjszaka mire rájött hogy fel kéne kapcsolni a világítását...

2014. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!