Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen bűncselekmény, ha...

Milyen bűncselekmény, ha autóval közlekedve egy út közepén hagyott műanyag kukát félre lökve tovább hajtok?

Figyelt kérdés
Ki nem szállok a hidegbe, csak mert egy részeges kukás az út közepén hagyta a kukát, miután kiűrítette!

2015. jan. 26. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Cserbenhagyásos gázolás. :-)

Valami törött-zúzott kocsid van? Nekem az, de én kikerülném inkább, ha nagyon nem akarom levinni az útról.

2015. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen komoly bűncselekmény amely 3tól 10 évig terjedő fegyházbüntetéssel is büntethető,nem is beszélve 15év közügyektől való eltiltást,és a feltételes szabadlábra helyezés kizárásáról!
2015. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

ha sérült a kuka, akkor rongálás (?)

mindenesetre a kuka tulaját kártalanítanod kell

2015. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a kuka feljelent, akkor cserbenhagyásos gázolás. Ha nem, akkor a lustaság minősített esete.
2015. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kovpet ***** válasza:
92%
Szegény Hapci és Morgó biztos sírni fog ha meghal Kuka :)
2015. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vicceskedők, azért szerintem egy közúti veszélyeztetés befigyel.
2015. jan. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem tuti nem esett volna le az aranygyűrű az ujjamról, ha ki kell szállnom 30 másodpercre a - hozzáteszem nem is annyira - hidegbe, és arréb húzni azt a vackot. Neked sem hiszem, hogy fájt volna. Ráadásul a többi közlekedőnek is megkönnyítetted volna a dolgát.


Na mindegy, szerintem ez még csak szabálysértésnek sem minősül egyébként.

2015. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!