Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nagy hülyeséget csináltam?

Nagy hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
Vasúti átjáró előtt állva,a vonat elhaladása után a sorompó elkezdett emelkedni.Én meg rögtön indultam,meg sem várva,hogy teljesen felnyíljon.Szerintem ilyenkor még a szemafor sem vált fehérre.Remélem nem voltak a közelben rendőrök.Nem hiányozna 300000ft büntetés.
2010. febr. 23. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod te azt jól!
2010. febr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vagy-vagy.de szerintem ha tanultál belőle akkor ez egy jó lecke volt.

halkan jegyzem meg nálunk van h. pirosra vált a vasúti lámpa és kb 5 perc múlva jön a vonat ,vagy nem jön semmi :S

most döntsd el h valaki szórakozik,elromlott az a az@r vagy tényleg jön a vonat.am. a piros az piros.

2010. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
még tudsz írni, úgyhogy túlélted, egyébként nálunk van olyan h elmegy a vonat, nyílik a sorompó piros még a lámpa, aztán azonnal csukódik talán egy pillanatig fehér a lámpa és jön is a következő vonat....ha tanultál belőle, akkor ok, szerintem nem éri meg annyira sietni....na ja meg a bünti sem
2010. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a rendőr miatt kéne aggódnod. Bár örülj, hogy még aggódhatsz. Gondolom, nem egyedül ültél a kocsiban?
2010. febr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!