Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Budapesten amikor tanultátok...

Budapesten amikor tanultátok a vezetést hány ora múlva mentetek ki a forgaomba? Mekkora távolságot tettetek meg? (Mindezt a rutin vizsga megszűnte után. )

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat 😊

2015. máj. 15. 15:09
 1/5 anonim válasza:
Ez oktató függő, illetve tőled is függ. 3 hete kezdtem, és már az első órán kimentünk a forgalomba. De ha még soha nem próbálgattál vezetni, akkor valószínűleg csak a 3-4. alkalomtól.
2015. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az apum az oktatóm.ültem már vezetőulesben de nem vezettem.eddig 3 alkalommal voltam,de a 3.alkalommal már mentünk ki.nepliget keleti Népliget útvonalon.izgultam de ment.
2015. máj. 16. 22:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Heti kétszer megyek.kedd csütörtökön.
2015. máj. 16. 22:55
 4/5 anonim válasza:
Én most tanulok, holnap lesz a 11. alkalom, hogy megyek. Én már az első alkalommal forgalomban voltam a wekerle telepen, majd a 2. alkalommal egy órát rutinpályáztunk és megint forgalom.
2015. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.😊
2015. máj. 19. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!