Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Figyelem, minkem megy egy...

Figyelem, minkem megy egy csomó mindenki a 60-as táblánál kb 85-tel?

Figyelt kérdés

Városon belül, Bp Üllői út, ecseri úti rész? Különösen azok aki: A jobban vezetnek, B átlagnál jobb kocsijuk van?

Rájuk más a KRESZ??



2015. jún. 21. 21:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Izé, minek megy.
2015. jún. 21. 21:14
 2/10 anonim válasza:
Azért, mert vannak olyan szakaszok, ahol lehet nyugodtan gyorsabban is haladni. KIcsi a forgalom, jó az útminőség.
2015. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rájuk más a kresz!

Aki meg a gyakorin kérdezget ilyen baromságokat,az új kresz szerint azonnal kap 10 büntetőpontot!!!

2015. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
10 X buktam jogsin :(, taxi3...
2015. jún. 21. 21:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Tény,hogy sok helyen indokolatlanul van kint egy kisebb sebességre utasító tábla.

De attól még a szabály az szabály!


...valójában notórius gyorshajtóként írom ezt.

2015. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagy azért írod mert vettél egy gizda Audi A10-et és nehéz a jobblábad.
2015. jún. 21. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem régi hondám van, de az említett szakaszon nekem is gyakran meglendül a gáz, amikor nincs nagy forgalom. Szimplán jó az út, lehet menni kicsit gyorsabban is...
2015. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Izé, minek van az a 60-as tábla odarakva? Egyszerűen menni sezretnénk és kész.
2015. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Beviz Elek ***** válasza:

A KRESZ előírja a megengedett sebességet, de ez a kockázatok mérlegelésével felülbírálható.


Én mindenhol a határokon/afölött autózok, 6 év alatt 2x kaptak el, ha a megspórolt időt, üzemanyagot, féket összeszámolom, talán még jobba is jártam, mintha betartanám a sebességhatárokat.


Nyitott szemmel kell járni, figyelni ha villantanak, figyelni kell a rendőrautókat/feltűnően parkoló autókat, érdemes használni a Traffi Huntert vagy a Waze-t.

2015. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
El kell dönteni hogy bevállalod a 30ezret vagy sem. Az esély meg van rá. Amíg nem lesz minden oszlopon trafipax addig nem is fognak az emberek mindent betartani.
2015. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!