Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Budapest XI. kerületben...

Budapest XI. kerületben mennyire biztonságos este/éjszaka közlekedni (tömegközlekedéssel vagy gyalog)?

Figyelt kérdés
Most költöztem fel, idén kezdem az egyetemet. A szülővárosomban párszor már sétáltam éjszaka, vagy hazajövet miatt, vagy mert túl aktív voltam alváshoz. De otthon csendes volt minden, itt BP-n ez mennyire igaz?
2015. júl. 21. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ott éltem 3 évet, még a metró előtt. Nem volt rossz környék, kicsit zajos, de én a 4-s villamos megállójától nem messze laktam.
2015. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kelenföld elég nyugis.
2015. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már kérdezted ezt szerintem.

Akkor is leírtam, teljesen jó. Nyugodt környék, nem egy nyócker harcore része

2015. júl. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát az biztos nem én voltam. :D
2015. júl. 22. 09:58
 5/7 anonim válasza:
Az én voltam . Én kérdeztem:D
2015. júl. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nem árt vigyázni. 11. ker nem rossz hely de pl a Móricz az egyik legveszélyesebb Bp-ti csomópont, ott azért vigyázni sokszor kell még nappal is.
2018. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd? Mert azóta, az elmúlt 3 évben minden nap megfordultam ott nappal, de gyakran éjjel is, bármi gond nélkül.
2018. jún. 23. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!