Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » PÁV Vizsga Romániából! Mit?...

PÁV Vizsga Romániából! Mit? Hogyan? Hova kell menni érte?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Marosvásárhelyen élek, és egy magyarországi fuvarozócéghez fogok jelentkezni kamionsofőrnek. A cégtől azt mondták, hogy ehez szükséges nekem PAV 2 vagy PAV 3 vizsga. Ezt a vizsgát kizárólag csak magyarországon tudom megszerezni? Gondolom román megfelelője nincs, amit elfogadnának? Utánnaolvastam, hogy nagyjából miből áll a vizsga, de itt romániában tőlünk senki nem kér ehez hasonlót. Magyarországon csak Budapesten lehet, vagy máshol is? Előre kell programálni? Mennyi időbe telik? Kell valamilyen küldőpapír családiorvostól vagy esetleg más okmányok? Valahol olvastam hogy kb.8000 forintba kerül. Ez igaz?

#fuvarozás #Kamionsofőr #fuvarozó #PÁV I. #PÁV VIZSGA #PAV I II II
2015. dec. 7. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

8000Ft körül van ( asszem 7xxxFt). A vizsga Budapesten van a Vajdahunyad utcában a PÁV központban.


[link]


Találsz valahol letölthető jelentkezési lapot, kinyomtatod ,visszaküldöd, kapsz időpontot és lezavarod, nem vészes. PÁV 3 szükséges a teherfuvarozáshoz, PÁV2 az ADR-hez ( és a személyszállításhoz).


Telefonon gyorsabban lehet időpontot foglalni.

2015. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. dec. 8. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen de csak Magyarországon kell,sehol máshol nem kérik ezt,nem is tudja a német vagy angol rendőr hogy ez mi is.Ez csak nálunk kell ha ide jelentkezel.Amúgy nem egy rosz ötlet,nem is annyira hu de drága meg azért egy ilyen teszt jól jön.Bár nem lesz könnyű,azt mondják nagyom koncentrálni kell mindenre,fárasztó is ugyhogy kipihenten menj oda.
2015. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!