Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kaposváron a Mező utcában a...

Kaposváron a Mező utcában a keleti temetőnél van fix traffipax?

Figyelt kérdés
Ha igen ott hol?

2016. máj. 23. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Kaposváron egy helyen van, Füredi u. 74.
2016. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Kaposváron, a Keleti temető közelében van „fix traffipax” (mivel sokkal több ellenőrzésre képes, mint a traffipax, hivatalos megnevezéssel: komplex közlekedési ellenőrzési pont).

A Dombóvári úton (610-es út), a Kenyérgyár utca közelében van.

Koordinátái: északi szélesség: 46,362245°, keleti hosszúság 17,816792°.

2016. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Az egyik ott van, ahol leírta az első válaszoló, viszont pontosítanék, hogy Kaposváron van még egy fix traffipax, a Dombóvári úton (610) az 5-ös km után. Ez nem messze van a keleti temetőtől, viszont ahogy mondtam a 610-esen van, nem a Mező utcában.
2016. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Online kismillio helyne fenn a teljes lista.
2016. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. máj. 24. 07:06
 6/8 anonim ***** válasza:

#1: Tévedsz. Kaposváron 3 helyen is van fix traffipax.


1) Füredi út, VÉDA

2) Egyetem előtt, Guba Sándor utca

3) Dombóvári út, VÉDA


Ezek vannak, máshol nincs. Mező utcában nincs traffi, és nem is szoktak ott mérni.

2016. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Dombóvári úton, a füredin van csak de, hogy a egyetem előtt mérne is azt kétlem... ott mindig 90-100-al tépek, eddig nem jött csekk.... pedig 60-as tábla van.
2016. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Az egyetem előtti fix traffi az egy NJL SCS-102-es mobil lézer. Ebből az következik, hogy nem mér mindig, ez nem VÉDA. Valamikor kiveszik a műszert, valamikor belerakják. Egyszerű ellenőrizni, hiszen ez szemmel láthatóan kivehető, hogy a műszer benne van-e, vagy csak épp egy üres páncéldoboz van ott. Ha 2db rózsaszin lencsét látsz benn egymás mellett, akkor az már régen rossz.
2016. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!