Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire gyakori jelenség ha...

Mennyire gyakori jelenség ha egy férfi nehezen parkol?

Figyelt kérdés
Van az a közhely, hogy a nők nem tudnak parkolni, de ez mennyire igaz a férfiakra? Április elején szereztem meg a jogsit, azóta annyira elfoglalt vagyok, hogy egy percem nem volt kipróbálni a saját autónkat és vezetni (ami mellesleg jóval régebbi, pl. szervo, ABS nuku), de nyáron valamikor csak vezetnék valamerre. A parkolás gondolom nehezebb egy nem szervós kocsival, de tanulóidőszakom alatt egyébként is nagyon "megfontoltan"/lassan parkoltam és nem tudom ez mennyire lenne probléma a kezdeti időszakban?

2016. máj. 25. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamat veszem példaként, akkor 100% rosszul parkol:)
2016. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
100 bol 1 XD.
2016. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

A második válaszoló kicsit (több mint) vicces kedvében van, és akkor még rettentő mód diplomatikusan fogalmaztam.

Mivel gépjármű oktató vagyok már több mit 20 éve (férfi), így semmi részrehajlás nélkül biztosan tudom állítani, hogy egy MÍTOSZRÓL beszélsz!

A nők óvatosabbak, és sokkal kevesebb lehetőségük van volán mögé ülni, gyakorolni, így amikor oda kerülnek semmi magabiztosságuk nincs, még azt is elrontják amit tudnak.

A férfiak, mindent túláradó magabiztossággal jönnek (sokan meg akarják magyarázni, hogy ők már "tudnak" vezetni).

Ők mindent bevállalnak, ha valamit elrontanak, még abból is jól jönnek ki a családi körben.

Általában ők kapják meg először a család kocsiját, a lehetőséget a vezetésre, egy párkapcsolatban az autót nap mint nap.

Ha a párjuk 2 évben egyszer autóba ül (esetleg csak muszájból), akkor nyilvánvalóan tapasztalat hiányában, hibát hibára halmoznak.

De nyugodtan kérdezz akár privátban is, ha valami ezek után nem világos.

2016. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti eleinte én is elég takony módon parkoltam, míg fel nem költöztem nagyvárosba, oszt itt már jobban oda kell figyelni.
2016. máj. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek azzal, hogy önmagában a nem egyáltalán nem befolyásolja a parkolasi képességeket. Ha egy nő sokat vezet, jó eséllyel jól is fog parkolni. Ha egy férfi keveset vezet, akkor nagy valószínűséggel ő sem fog tudni beállni egy Kispolszkival a Kamaz méretű helyre.
2016. máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

ismerek olyan nőt, aki rettenetesen jól vezet, parkol, és naponta látok parkolni nem tudó férfiakat is.

De a parkolás a kisebb.....sajnos sokan vezetni sem tudnak, mégis kinn vannak az utakon

2016. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kezdő vagyok. A manőver jól megy, de a kuplung kezelést nem értem. Én is a rosszul parkolók közé tartozom. 35F

Ha mást kell irányítani, mikor forduljon, hova, simán el tudom navigálni. Nőknek tényleg a bizonytalanság és a negatív sztereotípia miatt van nehezebb dolguk.

2016. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Én meg azt nem értem, hogy lnem tud valaki parkolni. Amikor tanultam vezetni akkoris tökéletesen ment meg most is. Nem akarok dicsekedni...de ezt sosem értettem. 20/f
2016. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!