Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Közlekedésbiztonság

A kérdés

Elsősegély vizsga 2010-ben milyen?

Mi az amit mindenkitől kérdeznek? Kell húzni feladatot? Vagy ők mondják meg hogy mit kell elmondani?

2010-04-17 08:12  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Nem tudom melyik helyszínen fogsz/akarsz vizsgázni, de én mindenképp (ha megoldható persze) a budapesti Erőmű utcait javaslom. Én ott voltam bő egy hónapja és igaz, hogy elég sokan voltak és 2-3 órát kellett várni, de azalatt az idő alatt aki ott volt mindenki átment.
Én előtte nap beleolvastam a könyvbe aztán annyi. A vizsga annyiból állt, hogy bementünk haverommal ketten odaadtuk a csekket meg a személyit (2 öregasszony volt a vizsgabizottság) mondták hogy egyikünk feküdjön le másik a stabil oldalfekvést mutassa be. Utána át kellett menni a bábuhoz azon bemutatni az újraélesztést, utána húzni egy kis lapot amin 2 tétel volt azokat felolvasni a nőnek és elmondani kb 2-2 szóval a teendőt.
A vizsgánk minősítését nagyjából olyan szavakkal jellemezte végig hogy "Rossz" "Hibás" "Maga még sosem csinált ilyet" "Egyáltalán nem" és a végén szépen megírták a kártyát sok szerencsét kívántak és ennyi.
Szóval egy vicc az egész mindenkit átengednek. Ha vidéki vagy azokról a helyekről nem tudok mit mondani, de a pestiek közül az erőműt javaslom mindenképp, a Moszkva tere, Csepelt, Mester utcát semmiképp se, Váci útról se hallottam rosszat.
Remélem tudtam segíteni.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2010-04-17 11:19 Privát üzenet
Engem pont az erőműben húztak meg! Azért mert nem lehetett belefújni rendesen a babába! Egy öregasszony volt meg egy hapsi!

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2010-04-18 19:37 Privát üzenet
Így igaz, nem lehet rendesen belefújni a babába mert folyton kijön a száján amit befújsz. De engem a szemüveges őszhajú öregasszony átengedett, bár mondom végig részletezte, hogy mennyire nem jó :D
(1. voltam)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2010-04-18 23:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hű hát akkor nem tudom...:) ma kell telefonálnom hgy melyik helyszínre szeretnék menni.

# 4/5Időpont 2010-04-19 08:21 Privát üzenet
Egyszer-kétszer elolvasod max a könyvet és nagyjából tudod akkor nem lesz gáz. Állítólag a Moszkva téren jófejek meg én ma voltam Csepelen, sokat kellett várni de ha tudsz párszor jól válaszolni akkor az se feltétlen bkás ha belesülsz.

# 5/5Időpont 2011-08-23 20:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elsősegély vizsga- Sűrgős! Újraélesztés?
Nehéz az elsősegély vizsga?
Elsősegély vizsga menete?
Elsősegély vizsga így sikerülhet?
Hogy zajlik az elsősegély vizsga a pécsi Vöröskeresztnél?
Elsősegély vizsga hogyan működik?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Közlekedésbiztonság rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu