Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem rossz nyitás ha én hívom...

Nem rossz nyitás ha én hívom fel őket, hogy mi a helyzet? Meddig érdemes várni, ha nem hív az oktató?

Figyelt kérdés
2-án tettem sikeres kresz vizsgát, akkor szóltam hogy nyaralni megyek (plusz pénzügyileg is) aug 15. után tudom a vezetést kezdeni, utána már bármikor jó mert otthon leszek, -én elsősegélyen mondta az elméleti oktató hogy már odaadta a kartonomat a választott oktatónak, majd ő hív (elvileg ő van a legkevésbé betáblázva,aki nem választ az hozzá kerül, amúgy 8 oktató dolgozik a suliban). A telefonszámát nem kaptam meg, csak az iskoláét tudom. Mikor érdemes rájuk csörögni vagy bemenni?
2016. aug. 17. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapból neked kell hívnod a kiválasztott oktatódat.
2016. aug. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekünk azt mondták hogy a kartonon rajta van a számunk, az oktató hív minket, mi nem kaptuk meg senki számát, az iskola irodájának a száma van csak a papírokon, ahol az elméleti oktató van általában bent vagy egy titkár.

Csoporttárssal beszéltem, őt is az oktató hívta fel hogy mikor tud jönni vezetni.

2016. aug. 17. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Te vagy a sorsod kovácsa..lehet, hogy szabin van...lehet, hogy azt hiszi, még a bahamákon vagy..lehet, hogy hírtelen eléd vett másokat...lehet, hogy elkeveredett a kartonod...

lehet, hogy nem vagy szimpi..


ha igazán akarod, akkor beballagsz a suliba, és udvariasan, kedvesen, széles mosoly keretében elcsicserged, hogy újra hadrafogható vagy...kéred, legyenek szívesek értasíteni az oktatód.. akkor ők vagy megadják a számát, vagy a suliban ki van írva..


mindenesetre személyesen, szemkontakttal kel az ügyeket intézni..a telefon az csak amolyan személytelen...



szóval ne tökölj, irány a suli.

itt semmit nem tudsz meg.

2016. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bementem és mondták hogy szólnak neki, számot nem adtak, de valószínű már csak jövőhéten hív mert hétfőn beütemezi a hetet mindig és ha valaki lemondja akkor berakhat.


Csak azért volt fura mert direkt ráírattam a kartonra hogy 15után bármikor, hogy haladjon a dolog.

2016. aug. 17. 15:53
 5/6 anonim válasza:
Ja, nem úgy megy ám. Van aki 1-2 hónapot is vár a kresz vizsga után, hogy felhívja az oktató. Legslábis nálunk így van, pesti ismerősömi is mondta. Én is 1 hónapot vártam. Ráadásul az oktató heti 2 napra tudott mindig beírni, annyira tele van, plusz meg van adva, 1 hónapban mennyit vezethet az oktató is, hány órát. Mikor a forgalmi vizsgámon megbuktam, a következő vizgámra is 5 hetet kellett várni. Kitartás.
2016. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most este felhívott hogy a hétvégén mehetek már, mert mint kiderült aki nem ért rá egyből annak a kartonját az irodába hagyták hogy ne legyen feleslegesen oktatóknál, csak nem nézték a dátumot hogy meddig ne hívják őket... Aranyos volt amúgy és azonnal szorított helyet amint lehetett, mondta hogy ő ezt nem is tudta eddig, de most rajtam kívül még 2 ember volt így.
2016. aug. 17. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!