Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek a hibám ellenére...

Szerintetek a hibám ellenére jól cselekedtem? (videó)

Figyelt kérdés

Szóval, ma mentem utamra és előttem lefékezett egy autós, mert ( az a videóból nem látszik) forgalommal szembe hajtott egy furgonos, előttem lévő lefékezett én meg kikerültem. De félek, hogy nem cselekedtem jól.


Az volt a gond, hogy nem adtam elég követési távolságot, ügye?


Itt a videó: https://www.youtube.com/watch?v=hXezWg3oEto&feature=youtu.be


Nem tudtam normálisan forgatni a videót, nem értek hozzá, vagy 1 órája próbálom oktatóvideóval, de nem sikerült. A minőségért is bocs, mezei eldobható telefonnal vettem fel.


2016. okt. 23. 19:24
1 2
 1/12 Tomcatters ***** válasza:
51%
Valoban kisse raragadtal :D
2016. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Végülis elkerültél egy balesetet, ez szerintem mindenképpen pozitív.
2016. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezt is megértem! Dislike. Első diszlájkom az életbe ismeretlentől :D.


Az volt a gond, hogy nem figyeltem az előttem lévőt, sajna a furgont néztem, hogy mit keres ott, ez kb. 2 másodperc volt, ennyi is elég lett volna lerongyolni más autóját, és főleg az enyémet, mert lehet neki a festék jött volna le, nekem meg az egész lökös,hűtő, és miegyéb.

2016. okt. 23. 19:40
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát igen, a követési távolság nem viccből van. A másik meg, hogy ha valaki megáll előtted, akkor az első gondolatod mindig az legyen, hogy oka van rá. Ha utána kiderül, hogy mégsem volt, max. szidod, de rosszabb az, ha kikerülöd, erre kiderül, hogy pl. gyalogost engedett át, te meg szépen elsodrod őt...
2016. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A sebesség nem volt nagy, távolság is volt bőven, simán megállhattál volna. No és akkor mi van ha szemből is kanyarodik valaki balra, nekimész?


Lehet lepontozni, mert nem a buksiját simogatom...

:(

2016. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tomcatters ***** válasza:

Kapcsolodo videokba...... ez durva ......


https://www.youtube.com/watch?v=jsjAcVSPqRc


velemeny?

2016. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Zöld lámpa volt nekünk, nem tele-zöld, utána aggódtam, hogy nem e sodortam el valami autóst aki jobbról jött volna, de szerencsére nem volt egyenesen haladó.


Nem pontoz le senki amiért nem a buksimat simogattad, nem az a célom, hogy simogassanak, épp ellenkezőleg, kioktatás célból hoztam létre a kérdést. Oktassatok ki nyugodtan.

2016. okt. 23. 19:56
 8/12 A kérdező kommentje:
6-os, az a videó kicsit durvább... na jó, nem kicsit, az sok mindenen múlt, az enyém nem, az csak rajtam vagyis én hibám.
2016. okt. 23. 20:00
 9/12 Tomcatters ***** válasza:
Na az ilyenektol mentsen meg az isten ,mint amit linkeltem........
2016. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
meg tőlem is :) ámen.
2016. okt. 23. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!