Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A képen látható (képet linkelt...

A képen látható (képet linkeltem) térfigyelő kamera felvétele alapján bűntetnek közlekedés szabálysértést?

Figyelt kérdés
[link]

2016. nov. 25. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ezek térfigyelők. Csak akkor fognak büntetni, ha valaki kikéri a felvételeket. Ez akkor lehetséges, ha pl. balesetet okoztál.
2016. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ!
2016. nov. 25. 21:59
 3/7 nemcso ***** válasza:
Sajnos simán büntethetnek a közterületesek is a térfigyelő kamerák segítségével közlekedési szabálysértésért. Például kötelező haladási irány be nem tartásáért, behajtási tilalom figyelmen kívül hagyásáért.
2016. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 sajnos?
2016. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nemcso ***** válasza:

#4

A kérdező szempontjából mindenképpen.

2016. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Attól függ. Vannak térfigyelők, amelyekkel a szabályokat megszegő járművezetőket figyelik. Ebben az esetben igen. Vannak, melyek bizonyos objektumokat tartanak megfigyelés alatt, ezek alapján pedig nem.
2016. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végülis már lényegtelen. A Vigyázó Ferenc utca sarkán vannak egyébként a kamerák amiket le printscreeneltem és azt hittem, hogy nem tartottam be a kötelező haladási irányt, mert a google fényképein ott a tábla, hogy csak jobbra lehet menni, viszont ez már nem aktuális, már csak egy sima elsőbbségadás kötelező van, nincs kötelező haladási irány, azért mentem be ott a helyszínen egyenesen. Nem néztem be a táblát, csak utólag hittem azt. Jól be tudják sz*patni az embert az idióta mapsos ezeréves fotókkal.
2016. dec. 1. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!