Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy átmulatott éjszaka után...

Egy átmulatott éjszaka után mennyi ideig ne vezessek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a szilveszterre.

Majd másnap kell autóba ülnöm, de nem hajt a tatár, és fontos a jogosítványt, tehát amíg nem biztonságos, nem indulok el.

185 cm és 80 kg vagyok, az utolsó kanyar alkohol legkésőbb 1-2 fele fog lemenni, ez főként tömény lesz (72%-os Tatra tea, Jager, esetleg sör)

Úgy személy szerint hamar józanodok, de nem ehhez akarok igazodni, mert azt nem tartom biztonságosnak.

Ezért az érdekelne,hogy a nagy átlagnak ennyi információ alapján mi lenne a biztonságos?

10-12 óra legalább kell, ha nem tévedek?!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. dec. 28. 17:30
 1/6 kovpet ***** válasza:
100%

google-be írd be: "a világ leghasznosabb excel táblája"


Persze az életed ne bízd rá, de kiindulásnak jó lesz. Hagyj rá jócskán, ha teheted.

2016. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"72%-os Tatra tea, Jager, esetleg sör"


Ezt ha kombinálod, + még pezsgőzöl, akkor tényleg számodra nem fog sokkal tovább tartani a buli éjjel 1 órától :D


Amúgy nem biztos hogy elég a 10-12 óra, én a helyedben várnék jan 1-én egészen este 6-7 óráig, és csak akkor indulnék el. Mert ilyen durvább ivászat után igencsak nehezen megy ki az alkohol a szervezetből, annak ellenére, hogy te már rég józannak érzed magad.

2016. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van. Estig várj, addig is töltsd pihenéssel a napot. Egyszerűen hamarabb indulni nem biztonságos
2016. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól írják a többiek, másnap este 6 előtt ne ülj kocsiba. Ha nagyon kiütötted magad (másnapi magzatppóz, hányás) akkor csak harmadnap reggel.
2016. dec. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem szokásom a sárga földig inni magam, maximum a hányás határáig.(azt megelőzve)

Elfeküdni sem szoktam, szóval végig talpon vagyok.Talán kétszer volt,hogy 1 órára bemondtam az unalmast, de aztán folytattam a bulit.

2016. dec. 29. 09:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Én minden ivászat után ahogy az utolsó korty alkoholt megittam rápillantok az órámra azt követően 24 óra vezetésmegvonás alap ha szolidan iszogattam /3-4 sör/ ha komolyabban iszogattam 4-5 sör + pár feles unikum vagy házi pálinka vagy Jager akkor kötelező a 36 óra pihi a jogosítványom egészsége érdekében :-) Ha még durvábban toltam a bulit 48 óra biztos ami biztos :-) Én a helyedben rápihenek szerintem a 10-12 óra erősen kockázatos elvégre nem két sörikéről beszélünk!
2016. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!