Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem tetszik a vizsgabizt...

Miért nem tetszik a vizsgabiztosnak, ha Opel Astrán (98) az eredeti utánfutó visszajelzőt használom?

Figyelt kérdés
Hol van előírva, hogy szét kell barmolnom a kocsim egy gagyi, vagy esetleg jól kialakított, visszajelző miatt? A típus bizonyítványban szerepel az eredeti kialakítás. Mai eset! Egyébként egy izzót kell behelyeznem a műszeregységbe és kicserélnem az irányjelző relét egy utánfutóra alkalmasra.
2010. máj. 3. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy Opel búza vagyok, de nem is tudtam eddig, hogy van ilyen. Nem a vizsgabiztos tehet róla, neki csak be kell tartania az előírásokat és ezek szerint a magyar jog valószínűleg ezt írja elő.
2010. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mert nem kented meg elég alaposan. "Szépen igényessen szentimentálissan egy borítékot ott kell neki hagyni" hogy boldog legyen. Amúgy én sem szoktam megkenni őket, úgyhogy nekem azon ment a vita, hogy miért van a belső lámpán egy kis 3állású kapcsoló, amivel le-fel-mégfeljebb tudom kapcsolni a lámpát... mikor végre megértette, hogy azért, hogy lássam rendesen a térképet, vagy bármit egyáltalán sötétben a kocsiban, és hogy egy plusz izzóból áll kb a cucc, meg egy kapcsolóból... hát, sírnom kellett... :D
2010. máj. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem kellett megkenni, mert akkor panaszkönyv lett volna a vége.

Egyébként nem értem a második hozzászólónál mi volt a probléma oka, mivel csak a kocsi kényelmét növelte és nem a homologizációs leírás változtatta meg.

Én meg csak azt üzemeltem be amit a gépjármű alapból tudott.

2010. máj. 11. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!