Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Köki terminálban van havi...

Köki terminálban van havi parkolási bérlet, szerintetek megérheti, biztonságban van ott az autó?

Figyelt kérdés

Multkor volt egy cikk a neten , hogy valakinek megpiszkálták az autóját. Vagy inkább béreljek egy teremgarázst kicsivel többért?

Helyileg nekem jó lenne ott és az ára is kedvező, de mégis csak közhasználatú tehát bárki ki be járkálhat.


2017. febr. 17. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szereltess az autódba "Pajzs Garancia" gépjárművédelmi rendszert. Sikeres gépjárműlopás esetén 100%-os pénz visszafizetési garanciát vállalnak a gépjárműved aktuális piaci értékére. Ára 219000 Ft+áfa, nagyjából egy terem parkolás 2 éves díja, de nyugodtan tárolhatod bárhol, mert ha a védelmi berendezés ellenére mégis ellopják az autódat, visszakapod az autókatalógus szerinti árát.


[link]

2017. febr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezzel csak az a baj, hogy ennyi erővel cascót is köthetnék mert a piaci értékét ott is visszaadják minusz az önrész ami mondjuk kb a pajzs ára. És a piaci ár ált jóval kevesebb mint amennyiért valójában hozzájutsz egy jó állapotú autóhoz.

+ a pajzs nem védi meg a rongálástól, ellenben a teremgarázs igen, a casco meg fizeti azt is.

Egy váltózárat még támogatnék is, de egyéb védelem nélkül az se ér sokat sajna :/

A másik nagy ellenérvem, hogy 1 évnél tovább még 1 autót se tartottam meg.

2017. febr. 18. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:

#2-re:


Ja, ha olcsó használt autókkal jársz, akkor elég a casco. Jelzem, teremgarázsból ellopni autót van rá több idejük a tolvajoknak, mert ott mászkálnak a legkevésbé, főleg éjjel. Nem tudom, a Köki terminálra "idegen" bejuthat-e, de okosba biztosan megoldható ... ha van kiszemelt autó.

2017. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

végül is akkor szerintem oda parkolom, igazából pár hónapig kell még, mert addig tartom már csak meg az autót és eladom.

max 2-3 millió közötti autókat veszek, annál többet nem ér meg 1 se, városban bármikor összetörhetik vagy el is lophatják ha épp nem a garázsban parkolok vele.

2017. febr. 18. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!