Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyivel ajánlatos max....

Mennyivel ajánlatos max. Menni, ha biciklik vannak a tetőcsomagtartón?

Figyelt kérdés
Nyilván bringatartó típus és gyártófüggő, de mégis. Gógli nemigen segít.
2017. ápr. 14. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legolcsóbb dechatlonos bringatartóm van, igaz jól meg szoktam húzni a rögzítőcsavarokat és mindkét kereket szorosan legumipókozom. Mentem már vele 160-170el valamint szerpentinen is simán kanyarodok vele tempóból. Szóval ha rendesen fel van rögzítve egyáltalán nem kell óvatosabban menni vele.
2017. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És azt még hozzátenném, hogy a bringám 14 kiló felett van, szóval nem egy könnyű darab.
2017. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
100 felett durván elkezdi rázni a menetszél a bicajokat. Ezt belül nem fogod érezni, de előbb utóbb valami engendi fog... Persze lehet hogy lenyomsz 500 kmt probléma nélkül 150-nel,de benne van a pakliban hogy valami elpattan
2017. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilván függ attól is, milyen a bringák légellenállása vagy mennyire széles az idő vagy épp mennyire tépted meg a csavarokat. Én a 80-100 körüli tempót szoktam jónak érezni, de igazából a lényeg azon van, hogy megállsz-e időnként utánhúzni.


Ja és még valami: mindig olyan tempót válassz, hogy észre vedd a magasságkorlátozásokat :)

2017. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!