Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nehéz kamionnal vagy teherautó...

Nehéz kamionnal vagy teherautóval megtanulni közlekedni? Könnyebb vagy nehezebb mint személyautóval?

Figyelt kérdés

2017. júl. 1. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira vészes, mint elsőre gondoltam. Azt hittem nagyon nehéz lesz, de végül poitív csalódás lett. Természetesen nehezebb közlekedni vele, mert sokszor nem tudsz könnyen kanyarodni, ráadásul egyfolytában figyelni kell, hogy a többiek mit csinálnak, mert előszeretettel másznek a pótkocsi alá.
2017. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Számodra könnyebb volt személyautóhoz viszonyítva?
2017. júl. 1. 22:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én jobban is élveztem. A méretével amúgy se volt baj, de számomra sokkal jobban használható volt a tükör. Arról nem is beszélve, hogy sokkal jobban éreztem a kuplungot, mint amikor személyautóra tanultam.
2017. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Letenni a vizsgát kamionra szerintem nem nehéz. Igaz, hogy aki odakerül az már kiváló személyautó sofőr általában. De amikor elindulsz egy kamionnal a nagyvilágba, idegen, szűk helyekre az elég nagy para. Nagyobb mint a friss B jogsisnak belerázódni a vezetésbe.
2017. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én néha felmentem kanyarokban a járdára kezdő koromban, egyszer egy lány úgy lépett hátrébb, ha nem veszi észre, most lapos lenne.

Meg olyan szűk helyeken mentem át, hogy utána csak néztem a visszapillantóban, mit vittem magammal.

Igen, elég nagy para, de nem is a vezetés, hanem majd később....

Sokan megcsinálják a jogsit, de elhelyezkedni vele már nem mernek.

2017. júl. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm a válaszokat, végül is a nemzetközi a nehezebb hiszen idegen országok, idegen szabályok, ismeretlen helyek
2017. júl. 2. 06:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem nehéz egy bazi nagy teherautóval megtanulni vezetni.. szerintem
2017. júl. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nehéz, csak kamionnak kialakított helyeken kell közlekedni. Itt írják páran, hogy szűk utakon necces, de most komolyan, aki olyan helyekre bemegy azt el kéne tiltani, szimplán nem tud vezetni. Ez olyan mintha vonattal bemenne valaki egy méter széles sikátorba.
2017. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

utolso: nincs kedvem vitaba szallni de ez nagyon nem igy megy :D


amugy kamionozni csak nemzetkoziben eri meg, belfoldon csak az idiotak maradnak lophasz penzert...


Birom a hetelosoket, 5 nap munka 2 nap otthon. Ennek igy.mi ertelme? Akkor inkabb 3 het kint 1 het otthon, de sok helyen van ugy hogy 2 het kint 2 het otthon es >600 ezres fizetes

2017. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok helyen 2 hét kint 2 hét otthon és 600k felett? Mondj már egy céget. Szerintem nem tudsz. :D
2017. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!