Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Magyarországon is helyes...

Magyarországon is helyes lenne és füles használata miatt is e büntetés?

Figyelt kérdés

Példásan szigorú rendelkezést hoztak a világ egyik legszebb szigetén.


[link]



#zebra-telefon-szabályok
2017. okt. 27. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
ÖÖÖÖÖ. Miről szól a kérdés? Nem értem pontosan.
2017. okt. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

# 1


Olvassad el a linkere kattintva bejövő cikket.

Vigyázz, hosszabb 2 sornál;)

2017. okt. 27. 08:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok híve az explicit tiltásnak. Inkább jobban és gyakrabban fel kellene hívni a figyelmet a füles használatának veszélyeire, hogy ne sétáljanak be az emberek figyelmetlenül a járművek elé.
2017. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
A kérdést nem értem, nem a cikket.
2017. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, saját érdekükben főleg, mert rossz elütni ezért vkit, de a fülest viselőnek rosszabb, ha belehal, vagy amputálni kell.
2017. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsit túlzásnak tartom, annak ellenére, hogy utálom, mikor az emberek maxra tekert hangerővel bedugják mindkét fülüket, és azt sem hallják, ha éppen robban mellettük valami (extrém példa).
2017. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Büntetném. Életveszélyes. Mellékesen a sofőrt büntetik, ha elütik a füleseket. Ha már zenét hallgatnak, akkor a hangszóról hallgassa. (De ne úgy, mint a bunkó parasztok, amikor a főút végén is hallod...)


#közlekedés

2017. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!