Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Itt mindenki karambolozni jár...

Itt mindenki karambolozni jár az autójával?

Figyelt kérdés
Minden második kérdésnél azt látom, hogy "ha ilyennel ütközöl ottmaradsz". Én pl. vezetni szoktam az autóimat, nem dodgemezni. Ti hogy vagytok ezzel?

#karambol #ütközni
2017. nov. 11. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit is szeretnél megtudni?
2017. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük, sosem lesz baleseted, de megtörténhet, hogy mégis. Akár a te hibádból, akár máséból. És abban az egy másodpercben tényleg nem mindegy, hogy miben ülsz.
2017. nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Szóval abban bízol, hogy más nem okozhat olyan balesetet, amelynek te is részese lehetsz. Magyarul szerinted csak és kizárólag a te döntésed, hogy balesetezel-e vagy sem... Nos, erre csak annyit mondanék: good luck!


(És szólj előre a vaddisznóknak!)

2017. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Mas is vezetni szokott, de a baj sajnos megtortenhet amikor nem szamitasz ra. Belem peldaul 11 ev problemamentes kozlekededes utan fel ev alatt ketszer jottek belem, ugy hogy mindket helyzetben egy helyben alltam es epp elsobbseget adtam. Ebbol az egyik alkalomnal 60-70 kozotti tempoban szallt belem egy Zafira vezetooldali ajto kornyeken. En egy Transitban ultem, szerencsere szemelyi serules nem tortent, de ugy gondolom ha mondjuk a munkabajaros Polomban ulok, netalan egy Swiftben vagy hasonlo meretu autoban, ha nem is maradok ott, de biztos szenvedek valamilyen serulest.
2017. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban az ütközés ,de ha meg van írva hogy meghalsz akkor ülhetsz akárhány csillagos kocsiban akkor is meg fogsz halni ,az élet már csak ilyen.
2017. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Mi a kérdés?

Balesetek mindig voltak és lesznek. Nem azért kell biztonságos autó mert össze akarja törni az ember, hanem ha beüt a baj, akkor ép bőrrel megússza

2017. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én úgy vagyok ezzel, hogy két hete sötétben vittem haza a családot, és még mondta is a feleségem, hogy nem menjek gyorsan a szántóföldes, erdős területen. A szokottnál is lassabban, 70 körül mentem, aki előzni akart, elengedtem. Egyszer csak előttünk átszaladt egy elég nagy őzbak. Vészfék, de ha 80-90-nel megyek, telibevágjuk. Pedig ott nappal mindig annyival szoktam vezetni, és egyáltalán nem sok. Ennyin múlik, hogy ütközöl, vagy nem.
2017. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd ha valami részeg barom belédmegy és lebénulsz a családoddal együtt, akkor majd a tolókocsiban ülve eszedbe jut, hogy "basszus csak jobb lett volna egy biztonságosabb autó".
2017. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Aki meg nem az meg szeretne előrelátó lenni.
2017. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7: Ha 80-90-el mentél volna, akkor már rég túl lettél volna azon a szakaszon és lehet, hogy a mögötted később odaérkező megy neki a szarvasnak. Ne hidd azt, hogy a csökkentett sebesség mentett meg, ez pusztán szerencse volt.
2017. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!