Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nemetorszagbol gyorshajtásos...

Nemetorszagbol gyorshajtásos birsag? Nemertem?

Figyelt kérdés
pls segitsetek nem ertem mit irnak miez es hogy hogyan tudnek fizetni. elozoleg kaptam egy levelet ami angol volt es elismertem rajta a szabalysertest. Gondolom most jonne a fizetes de nem ertem es nem tudom hogyan tudnek fizetni. Koszonom elore is a segitsegeteket!

2017. nov. 29. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Sokat segítene, ha láthatnánk a levelet, vagy a szövegét.


Szokott lenni egy számlaszám, oda fizetsz, költsék patikára, aztán annyi.

2017. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 D. Brasco ***** válasza:
71%
Próbáld mar meg még egyszer értelmesen(!) leírni mit akarsz......mert így érdekes egy sztori ez hogy angol levelet kaptal es német büntetést vársz.......
2017. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer Labanciából én is kaptam egy olyan bírságot (a Brenner hágón fényképeztek le), amely mellett volt angol nyelvű levél is. Gondolom feltételezik, hogy egy külföldi jobban megért egy rövidített angol magyarázatot, mint egy német jogi szöveget.


Úgyhogy ez elképzelhető.

2017. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

" költsék patikára, aztán annyi."


Ja, pl, ha 100-as táblánál 150-nel mentem, akkor is a hülye rendőr a hibás...vagy autópályán a másik se.gébe mászok, akkor is a rendőr költse patikára... ez aztán a hozzáállás.

2017. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Bevett szokás, hogy angolul is elküldik a bírságról szóló levelet. Kérdező, ballagj be a legközelebbi rendőrőrsre a levéllel, majd ott felvilágosítanak a további teendőkről.
2017. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ezer bocsanat elfelejtettem linkelni kepeket

[link]

[link]

[link]

2017. nov. 29. 15:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Angolul kaptam a levelet hogy elismerem-e. Majd gondolom a fizetesi utmutatot mar nemetul
2017. nov. 29. 15:55
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"Ja, pl, ha 100-as táblánál 150-nel mentem, akkor is a hülye rendőr a hibás...vagy autópályán a másik se.gébe mászok, akkor is a rendőr költse patikára... ez aztán a hozzáállás"


Kezicsókolom Mindentbetart Marika néni. A hülye friccnél 60 - nal kell menni főúton kamionnal, aztán képes 15 eurót bírságot kiküldeni mert 72 - vel száguldottál.


Na, azt tényleg költse gyógyszerre.

2017. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rossz linket kuldtel
2017. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

"Kezicsókolom Mindentbetart Marika néni. A hülye friccnél 60 - nal kell menni főúton kamionnal, aztán képes 15 eurót bírságot kiküldeni mert 72 - vel száguldottál.


Nagyon helyes. Belerokkansz, ha befizeted a kamionos béredből? Leszegényedsz, vagy mi? ne menj 72-vel és akkor nem lesz ilyen gondod... Otthon a hülye magyarnál 30ezernél kezdődik...mellesleg senki nem mondta, hogy mindenki mindent betart, de azért nem mindegy, hogy autópályán 100-as korlátozásnál 150-nel mész, vagy 72-vel a 60-asnál...

2017. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!