Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Budapesti autósok! A Gül baba...

Budapesti autósok! A Gül baba utcában és a hasonlóan szűk utcákban hogyan kell közlekedni?

Figyelt kérdés
Elfér 2 autó egymás mellett, vagy mit kell csinálni, ha szembe jön valaki?

2018. jan. 4. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt neked kell érezni hogy elfér-e. Ha nem 1 irányú az utca akkor gondolom elfér, ha nem akkor húzódj le majd megoldja a mésik
2018. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elfér egymás mellett 2 ,akkor szépen lehúzódva elmennek egymás mellett. Sok út van viszont ahol nem egyirányú és nem fér el 2 autó, ilyenkor jobb esetben kint van az áthaladási elsőbbség tábla a kék szögletes meg a piros kerek. Ha ez sincs akkor marad a kölcsönös udvariasság , pl behúzódás kapubejáróba,felugratás padkára . Ha erősen emelkedik az út akkor az tolat vissza aki felfelé megy,mert neki sokkal könnyebb, de ez nem kresz szabály csak praktikum.Kivéve ha havas az út mert akkor vannak durva cifra dolgok,akkor csak az a lényeg ,hogy ne törjük össze magunkat se mást.
2018. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok budapesti, csak autós, viszont tudom kezelni a Google térképet. Innen tudom, hogy zsákutcáról van szó.


Nézd meg ezt:

[link]


Egy autó ott áll félrehúzódva, mellette meg elment a felvételt készítő autó az utca végéig, tehát elfértek.

Bár a felvétel júniusban készült, most meg tél van, lehet, hogy hidegben az utca is összemegy.

Ja, nem jól gondolkodom, mert az autók is összemennek a hidegben, tehát télen is elférnek. :)

2018. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz a linket, akkor itt az van hogy fel kell kapatni arra a lépcsős járdaféleségre félkerékkel ,ami kétoldalt van ,akkor elférnek.
2018. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!