Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » SOS! Holnap reggel M30 autópál...

SOS! Holnap reggel M30 autópályán szeretnék végigmenni, majd a 37-es úton sárospatak felé venném az irányt? Van ezen a szakaszon valahol útlezárás a víz miatt?

Figyelt kérdés
Figyelem a híreket de eléggé összevissza írogatnak.
2010. jún. 5. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

37es szerencsnél lezárva,illetve szerintem gesztelynél is


szerencsen biztos,anyámékat nem engedték át,de kerülni lehet egy jónagyot...még..

2010. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia! Nem tudsz ott menni! Az m30-asról nem lehet lemenni a 37-esre. Gesztelynél le van zárva a 37-es. Óriási kerülőket kell tenni.

Miskolc-Gesztely 2 óra kocsival!!!

2010. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

"Gesztelynél egy vízátfolyás miatt a 37-es főúton, a gesztelyi körforgónál nem engedik Miskolc irányába a forgalmat. Ongáról Alsózsolcán keresztül továbbra is lehet közlekedni. Gesztelyről, Szerencsről Miskolcra csak jelentős kerülővel, Nyíregyházán át lehet eljutni."


boon.hu

2010. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Merre sikerült?
2010. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elnézéseteket kérem a késői reagálásért, és egyben köszönöm a segítséget.

Végül M3 - Nyíegyháza - Tokaj - Bodrogkeresztúr - 37-es útvonalon mentem. Gondoltam, hogy lehajtok polgárnál, de akkor sok kis falun kellett volna keresztül mennem, az meg sok idő.

2010. jún. 15. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!