Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért mondják azt, akinek 4....

Miért mondják azt, akinek 4. jére sem sikerül a jogsi nem való útra?

Figyelt kérdés

Apósomank 16.!!!! Alkalommal sikerült.

Volt már PÁVon, orvosi alkalmasságin. Igazából, nekem elsőre sikerült 45 órával. De ő.... Jogsi nélkül vezetett 5 évig Pesten-palyán. Jobbant ment és megy is neki mint nekem.


Pl adott egy ember 4-5 bukással, annak miért kellene feladni?

Szerintem akinek jogsija van sem tudná teljesíteni a mai vizsgakövetelményt!


Az oktatómat tegnap hazavittem a piacról. Azt mondta nagyon jól vezetek, de egy vb már 6x megbuktatott volna.


2018. febr. 28. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaki annyira jól vezet, akkor miért nem tud levizsgázni?
2018. febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Levizsgázott már, nem modt volt. Van egy ismerősöm akit beszélnek le róla. Én meg kiosztottam mindenkit h "te meg kifordulsz elém szétnézni luxus, azóta is megvan a törött lökhárító a garázsba"

Mert h ne erőltetesse ha nem megy. Szerintem igenis mindenkinek

2018. febr. 28. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Forgalmi vizsgán nem jól kell vezetni, hanem a vizsgabiztosnak megfelelni.

Ez sokszor paradox, mert az elég természetellenes, hogy a vizsgázó azért forgatja a fejét jobbra-balra, hogy a vizsgabizos lássa, hogy körülnézett, holott az adott helyzetet látványos fejforgatás nélkül is át lehet látni (pl vasúti átjáró előtt, ahol akkor sem lát többet, ha kitekeri a nyakát)

A vizsgabiztosok azt sem szeretik, ha a vizsgázó túl "bátor", tőlük elvárják, hogy óvatosan álljon be a parkolóhelyre, mert még nincs rutinja - no ez az a helyzet, ahol a rutinos vezetőt a feni indokkal megbuktatják.

Azt se hagyjuk figyelmen kívül, hogy a közlekedési morál milyen nálunk, a jogositvánnyal vezetők is napi szinten többször buknak meg (nem ad elsőbbséget a gyalogosnak, záró vonalon keresztül előz, stb)

Aki jogositvány nélkül vezet évekig, és utána 15-ször megbukik a forgalmi vizsgán, tekintse azt egy fricskának, gondolkozzon el rajta, mindennek kell legyen oka ;-)

2018. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akinek tényleg jól megy az elsőre átmegy!!!Aki csak hiszi,hogy neki jól megy..hát az nem biztos,hogy átmegy miután csak szerinte megy úgy ahogy KELLENE.

Én is azt hiszem,hogy marha frankón tudok parkolni (a lényeg mindig megvan,hogy leparkoltam),de ha a vizsgabiztos ott ülne mellettem akkor agyoncsapná magát,hogy engem anno átengedett. De ahogy az oktatóm hangoztatta mindig: majd ha meglesz a jogosítványom úgy csinálom ahogy akarom,de addig azt és úgy ahogy ő mondja!!

2018. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam vmi szuper kezdő sofőr mégis lazán meglett elsőre a forgalmi.
2018. febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Te még kifejezni sem tudod magad rendesen.

16. alkalom? Ne legyen rá büszke az apósod. Nem való közútra.

Aki 4-5 alkalommal megbukik az béna. Ennyi. Nem tudom ezen mi a kérdés.

A 16 alkalom egyébként hány oktatónál történt? Mert biztos senki nem vállal be egy ilyen béna embert.

Úgy mindenki tud vezetni, hogy szrik a szabályokra, ne ezt vedd alapul.

Semmi nehézség nincs egy forgalmi vizsgán, a táblák és a szabályok egyértelműek. Akinek ez nehéz, annak gond van a fejével.

2018. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!