Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 4x buktam meg forgalmi vizsgan...

4x buktam meg forgalmi vizsgan, erdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Nemsokara nekifutok otodjere is. Nagyon felek tole, PAV-ra nem szeretnek menni.. Mire szamithatok otodik vizsgan? 2 vb lesz? Azt hallottam hogy aprobb hibakat itt mar elneznek. Ez igaz? Akinek volt ilyenben resze, meselje mar el:( Lelkiekben en mar osszeomlottam.. Tippeket, tanacsokat szivesen meghallgatnek, koszonom elore is valaszotokat! 18L

2018. febr. 28. 19:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem értesz valamit és nincs gyakorlatod . Ezeket pótold , vegyél feketén olcsóbb órákat és tavasszal folytasd .
2018. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy ha már eddig eljutottál, nem adnám fel a helyedben, viszont vennék plusz órákat. Ha kell, akkor még 20-at. És csak utána mennék vizsgázni.
2018. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%
Kenni kellett volna legkésőbb a második vizsgán.
2018. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
A forgalmi vizsgán lehet hogy elnézik (megjegyzem, éppen az a dolguk, hogy ne nézzék el), de később az életed (és mások élete) múlhat ezeken az apróbb hibákon. Másik oktatót próbáltál már? Esetleg másik autósiskolát? Néhány pélusz óra és egy olyan oktató, aki tanítani is tud, csodákra képes, nem hiszem, hogy anyagiakban az ödödik vizsgadíj mnellett ez osztana, szorozna, és többet nyernél, mint amennyit rá kell áldoznod.
2018. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2# Az a baj, hogy minden vizsga elott vettem plusz orakat.. Csak vizsgadrukkos vagyok, oran egesz jol megy minden, erre vizsgan mindig tortenik valami. Peldaul egy buszt nem engedtem el, a parkolasnal tulmentem a lehetosegeknel, es azert buktatott meg mert nem alltam be az elso adott lehetosegnel.. Akkor egyszer nem volt jo a lampa a keresztezodesben, es megallas nelkul, de lassan korulnezve mentem tovabb.
2018. febr. 28. 20:11
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Én azon a véleményen vagyok (és most ne megsértődjetek, hanem gondoljatok bele), hogy aki ennyiszer megbukik, az inkább ne is vezessen.Nem való az útra.
2018. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#3 az oktatom hallani sem akar ilyenrol
2018. febr. 28. 20:13
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#7: Melyik városban vizsgázol?
2018. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért buktál? Ha tényleg súlyos indokkal, nem csak a vizsgabiztos talált ki mondvacsinált dolgokat, akkor gondolkozz el rajta és próbálj tanulni belőle. Bár tudom, mondani könnyű. Nagyon kis dolgokon is el lehet csúszni.

Én egyszer buktam, igazán "meggyőző okokat" mondott a vizsgabiztos, emiatt még rosszabbul esett. Bele se merek gondolni mennyi motivációm lenne 3 után. Szerintem semennyi.

De ne add fel szerintem. Főleg hogy már ennyi pénzt belefektettél.

Hány óránál jársz egyébként?

2018. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#4 nem, nem probaltam masik oktatot, bar nemtudom hogy erdemes e mar otodik vizsgara valtani .. Ha akarnak mas oktatonal is nyugodt szivvel fognak megbuktatni
2018. febr. 28. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!