Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ónos esőben autóval?

Ónos esőben autóval?

Figyelt kérdés

Ma várhatunk némi csúszkálást az ónos eső miatt.

Ha autóval indultok el otthonról és napközben leesik az ónos eső, és hazafelé menet már csúszik, akkor ti otthagyjátok az autót ahol épp vagytok és mentek busszal tovább, vagy mentek az autóval ugyanúgy?


2018. márc. 6. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tükörjég az egész akkor otthagyom,de van aki másképp nem tud hazajutni az kénytelen autóba ülni.
2018. márc. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

Dehogy hagyom ott.


Azért vettem kocsit, hogy ne tömegközlekedéssel járjak.


Bár nagyon sokan nem szállnak ki azok sem, akik egyáltalán nem tudnak vezetni még száraz időben sem. Na rájuk mérges vagyok, mert miattuk nem tudok haladni, nem az ónos eső miatt.


Ez baj egyébként, hogy sokan csak nappal száraz időben tudnak vezetni. Pedig a jogsi mindenkorra szól.

Én feltételnek szabnám a vezetéstechnikai tréninget úgy 5 évente, és ha nem sikerül, bevonnám a jogsit. Tényleg csak az vezessen, aki tud vezetni...

2018. márc. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én sem szoktam otthagyni, de ha mondjuk reggel amikor lemegyek és tükörjég az út akkor inkább elcsúszok a buszig. Annyit nem ér az egész, hogy nekem csússzon valaki, vagy mondjuk én másnak.

Ilyenkor külön tudok örülni a fekvőrendőröknek, amik nálunk 5 méterenként érik egymást.

2018. márc. 6. 10:57
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
A tükörjég nem lehet akadály, csak észnél kell lenni.
2018. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Mi a baj a fekvőrendőrrel ónos esőben? Odébbcsúszik?
2018. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az volt az egyetlen, ami nem csúszott sehova...

Mondjuk amilyen meredekre csináltak egy párat, ennyi erővel be is falazhatták volna az utcát.

2018. márc. 6. 12:42
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ez felmerül benned nem tudsz eleget. Menj ki egy üres nagy helyre s gyakorolj! Ha a kocsid félted a többi hülyétől akkor hagyd otthon. De ha úton vagyok hazajövök. Mindenen lehet közlekedni tudás s tapasztalat birtokában.
2018. márc. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Hiába tudsz vezetni,ha jön egy barom hátulról és neked csúszik.
2018. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

20 éve vezetek, ha nem gond nem megyek ki a mezőre kormányt tekergetni.

Feltettem egy kérdést, ennyi történt. 4 különböző járműre van jogosítványom, és nő vagyok. Nem kérek tanácsadást senkitől.

2018. márc. 6. 13:19
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a busz az alternatíva, akkor nem hagyom ott a kocsit, mert gyakorlatilag ugyanannyira bizonytalan, hogy nem ér-e baleset. Vonat esetén simàn otthagynám a kocsit, feltéve persze, hogy belàtható időn belül ténylegesen jön is a vonat - ezt ma már pár másodperc alatt le lehet ellenőrizni, szerencsére.
2018. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!