Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 50km/h alatt mennyitől büntetnek?

50km/h alatt mennyitől büntetnek?

Figyelt kérdés
Minden táblázat amit eddig láttam az 50km/h-ra vonatkozik, ott pedig +15km/h, illetve 100 fölött +20-al lehet többel menni büntetés nélkül. 50 alatt mennyi az annyi?

2018. márc. 9. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

100-nál és az alatt +15

100 felett +20


De fontos, hogy ez csak a közigazgatási bírságra vonatkozik.

Helyszínit kaphatsz kisebb túllépés esetén is.


Egyébként itt találos a teljes táblázatot (1. melléklet):

[link]

2018. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 jól irta nem véletlen mennek 100alatt mindig a megengedett felett egy kicsivel kivéve a nyugdíjasok meg a tanulók és kezdők .

50-nél én lazán megyek a véda alatt 55-60-al 90-nél meg nyugod szivvel 100-al a 30-asnál meg 35-40 körül .

Tűrés amiatt van mivel pár km/h diferenciál minden kocsiban van ez a tűrés .

2018. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nettó hülyeség a százalékolás! Ha a helyszínen megfognak 50-nél, és 53-al mentél, akkor büntethetnek. A másik kérdés, hogy ha nem állítanak le a helyszínen, akkor szokták a szabálysértési határra állítani. De kaptam már rendőrségi idézést 54-ért 50-nél!
2018. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!