Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Biztonsági öv állítólagos be...

Biztonsági öv állítólagos be nem kötése miatt megállítottak ma a rendőrök. Mire kell majd figyelnem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ma megállítottak a rendőrök,azzal az ürüggyel hogy a pár száz méterrel előttük lévő jelöletlen kocsiból kamerázó kollégájuk szolt hogy nincs bekötve a biztonsági övem.

Be voltam kötve-mindig be vagyok, a rendőr állította hogy nem,kértem a videót mutassák meg,válasz az volt hogy nem így megy, ha nem fogadom el majd behívnak és ott megtekinthetem. Természetesen nem fogadtam el. Érdekesnek találom hogy egy kézben tartott ablakon kilóbált kamera alapján ezzel vesződnek. Kérdésem hogy a kamera felvételen minek kell szerepelnie? (időpont,gps ???) Illetve hogy megy ez a dolog?

Üdv



2018. márc. 17. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

MINDENNEK látszania kell az egyértelmű azonosításhoz.

A be nem kapcsolt övnek is.

2018. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt baromságnak tartom, szerintem lehúzósdit akart játszani.

Majd írd meg hogy sikerült.

2018. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha be voltál kötve, nincs mitől tartanod!
2018. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenről még nem hallottam.

Szerintem nincs mitől félned. Be volt kapcsolva. Nekik kéne bizonyítani, hogy nem volt. Ezt meg nem tudják, mivel nem igaz, hogy nem volt bekapcsolva.

Egyébként szerintem fizikailag eleve képtelenség olyan felvételt csinálni, amin ez látszana. Vagy csak annyira feltűnően, hogy az észrevetted volna, hogy valaki melletted átlógat egy kamerát :D Vagy totál belassít előtted, hogy közel legyetek egymáshoz.

2018. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!