Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az M1-esen sokszor a belső...

Az M1-esen sokszor a belső sávban is sorok alakulnak ki, amikor ott megyek miért villogtatnak sokan mögöttem?

Figyelt kérdés
Én is haladnék ha tudnék, de be van állva akkor nem lehet mit csinálni, sokan a seggembe jönnek fél méterre majd vadul villogatnak, dudálnak.
2018. márc. 31. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a balkánon!
2018. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ekefejű, ne keress nagy logikát benne. Mindenki takarodjon, mert, Buflák Béla megjött és siet.


Aztán megpróbál jobbról megelőzni, befurakodni, és ha nem engeded be, még ő van felháborodva.

2018. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Én az ilyeneket magam elé engedem aztán beállok mögé és én is vadul villogtatok neki.

Abban reménykedek, hogy leesik neki, hogy ő a segfej.

2018. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as ezt próbáltam, szerintem nem esett le neki.
2018. márc. 31. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ignorálni kell az ilyen idiótákat.
2018. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Oda se figyelek rájuk, tükröt lehajtom és megyek tovább a belsőben. A guta majd megüti őket .
2018. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért teszik ezt, mert ők még gyorsabban akarnak haladni és lássuk be, a legtöbben idővel kiállunk az ilyen parasztok elől, így végső soron ha minimálisan is, de időt nyer a villogásával.


Én speciel bal indexszel szoktam jelezni, hogy bocs, nem én vagyok a lassú, mennék én is, ha tudnèk. Van , aki ezt tudomásul veszi, van, aki próbálkozik továbbra is. Túl sokat kakaskodni nem szeretek, szóval ha ezután s jobbról előzéssel próbálkozik, én beengedem (persze fékkészenlétben, hátha meg akar büntetni nagy okosan, mit szívózok én az utak császárával!), de azért egy kicsit rá szoktam villogni utána én is, érezze kicsit a törődést.

2018. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Parasztok és tudatlanok, azt hiszik övék az egész autópálya.
2018. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!