Vezethetek este?

Figyelt kérdés

Húsvét örömére bevertem két doboz lightos sört (4%) reggel 9:50-kor ittam az utolsót - azért ilyen korán, mert este vezetnem kell! Szóval várok olyan 9-9,5 órát - kb 50kg vagyok - a számítások szerint egy doboz 16g alkohol kettő 32 gramm ha a májam csak 4 grammot bont le óránként de számoljak 3,9 grammal akkor is bőven kimegy az alkohol.

Nem kell messzire mennem 4 km és városban!


Szerintetek mehetek vagy esélyes egy rendőrségi szondáztatás követő jogsi búcsú?


2018. ápr. 1. 12:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzáfűznék, hogy volt rá példa hogy este 23:00 körül vertem be 2-3 sört és másnap délután 5 körül szondáztattak és akkor nem mutatott a szonda már semmit!
2018. ápr. 1. 12:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Szép lenne ha ennyi idő után is mutatna valamit :D
2018. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idő elég lesz. De az remélem megvan, hogy a távolság, meg az itt van a városban az nem érv.
2018. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bőven lebomlik addigra.
2018. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Akkor már nyugodtan.
2018. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat :-) Szerencsére nem futottam bele igazoltatásba de azért jócskán elvett a vezetés élményéből a 220-as vérnyomás!
2018. ápr. 2. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt utóljára amit írtál.

Na ezért nem kell semennyit se inni.

Mert ha már azon agyalsz, idegeskedsz vezetés közben, hogy

jajj mi lesz.

Akkor már nem tudsz rendesen figyelni amire kell.

Szóval nem csak az a fontos hogy ne legyünk alkoholosak, hanem a gondolatunk se ott legyen.

2018. ápr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!