Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Napszemüvegben lehet forgalmi...

Napszemüvegben lehet forgalmi vizsgázni? Hogy ne lássa a vizsgabiztos milyen sokszor tekintek a visszapillantóba?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

És miért baj, ha belenézel a visszapillantóba?

CE kategóriánál ha nem elégszer nézel bele, azért repülsz.

Szóval elmehet a francba az az oktató, aki ilyenbe beleköt.

A tükör azért van, hogy kövesd a forgalmat, akadályokat magad körül.

2018. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgán éppen, hogy látványosan kell nézegetni. Ha nem teszed, megbuksz. Hogy hivatalosan lehet-e napszemüvegben vizsgázni, nem tudom.
2018. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Sőt, ha csadort húzol, akkor azt se látja, körülnézel-e a kereszteződésben...
2018. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Nyáron vizsgáztam... a vizsgabiztos mondta,hogy reméli leveszem legkésőbb akkor amikor az autóba beszállok. Nem vitatkoztam,egyből lekaptam :D
2018. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Hármas, ez nem igaz. A szem környéke szabadon van.
2018. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, hogy a kérdés arra vonatkozott: nem néz bele elégszer.


Én nem hallottam róla, hogy tilos lenne a napszemüveg, ha a látási viszonyok indokolják.

2018. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
2007-ben vizsgáztam napszemüvegben, de a vizsgabiztos szóvá tette a végén, hogy nem látta, folyamatosan figyelem-e a tükröket.
2018. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Vizsgán nem elég, hogy csak odapillantasz, a fejed is el kell forgasd, hogy kétsége se legyen affelől, hogy tényleg belenéztél a tükörbe. Meg aztán vannak órák, amikor annyira süt a nap, hogy én például alig látok valamit napszemüveg nélkül (például reggel ha kelet felé megyek), szóval ha pont ílyen időben vizsgázol, akkor nem hiszem, hogy szólnának valamit.
2018. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még egy tanács: nézegesd azt a tükröt jó sokat, nemcsak vizsgán, hanem mindig.
2018. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%

Nem lehet,levetetik veled,vagy ha erősködsz , azt mondják hogy bukta van ,és majd gyere újra borús időben.

Ha meg a szemed nem bírja a napot akkor nem vagy alkalmas a vezetésre és azért bukta.

2018. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!