Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Biztonsági öv miatt állított...

Biztonsági öv miatt állított meg a rendőr, lehrt baj?

Figyelt kérdés
Ha Körforgalombol hajtok ki, mellettem a sávban a rendőr, és nem vagyok bekötve, ő pedig megállít emiatt, mi a teendő? Illetve ha mire leállít arra be vagyok kötve, éd ragaszkodok ahhoz az állásponthoz, hogy be voltam kötve végig, ő pedig elenged, lehet valami belőle?

2018. ápr. 21. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Ráérsz ezen akkor gondolkodni, amikor kirepülsz a szélvédőn.
2018. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem velem történt :) Érdeklődöm csak :)
2018. ápr. 21. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Kresz oktatóm ezt a dumát adta be: öv nélkül vezetett és leintette a rendőr, direkt tovább hajtott pár métert és visszatolatott. Azt mondta neki, későn vette észre, ezért ment tovább az övet meg tolatás előtt kikapcsolta, ami szabályos.
2018. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elengedett, akkor nem lesz belőle semmi. De ha megbüntetett volna, akkor utólag hiába mondod, hogy be voltál kötve, a bíróság előtt a rendőr szava az "erősebb", mert neki nem fűződik érdeke ahhoz, hogy hazudjon.
2018. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóvap ha nem mondott semmit, nem írattatott alá semmit, akkor nem kell számítani semmire? :)
2018. ápr. 21. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Első le lett pontozva, de csatlakozom hozzá. Nem a rendőrtől kell félni, hanem a balesettől.

Egyébként ha helyben nem bírságolt meg, akkor már utólag sem fog.

2018. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!